BGONAIR Live

В първия официален Бийтълс ден анализираме кой е моржът от "I Am The Walrus"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Vol'Jin
преди 41 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нищо не знаете вие Президентът на Руската федерация Владимир Путин е малко меломан, това е едно от хобитата му , нема такава колекция от музика ви казвам! И той между другото темата "Бийтълс" с него може да стигне до академична лекция! И любимата му песен е "Yellow submarine" и това не е никва тайна , а си е документирано от един западен журналист! Трябва да видите и секцията за rock, heavy metal .....доста пълна колекция! Това са едни мирни лафове за по-цивилизовани времена!
отговор Сигнализирай
2
paf
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
а защо не кажете друго за "Белия албум"! в тоя двоен албум, издаден 1968 г. първата песен е BACK IN THE USSR - НАЗАД В СЪВЕТСКИЯ СЪЮЗ - една чудесна песен, но изглежда ви е забранено да я споменавате сега!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 1
А коя е мада мери, коя е мада мери камс то ми?
отговор Сигнализирай
Новини