BGONAIR Live

Пари за здраве няма: Инфлацията е увеличила всички пера в сектора


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Държавата да почне да плаща здр осигуровки както трябва на служителие си
отговор Сигнализирай
13
И защо ли
преди 7 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
да се осигуряват, като шефове на болници си определят 100к месечна заплата ? Отделно фуражките и чантаджиите - и те са метър. Индийците - и те. Същото важи и за НОИ.
отговор Сигнализирай
12
Здравна каса
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Около милион здравноосигурени плащаме всеки месец по около 40 лева. Това са 40 милиона лева минимум всеки месец в Здравната Каса . Къде потъват тези милиони ? Малцинствата не се осигуряват , пенсионерите не се осигуряват , но ползват Здравната система. Защо не ги принудите тези *** да си плащат ?
отговор Сигнализирай
11
И от тях 70%
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Са електро кабела на шиша. И 30,% работещи за себе си без осигуровки. И ако махнем и тези на държавната хранилка осигуряващи се са 1 500хиляди. """Хвала ВАМ упръц вленци
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Само да сте пипнали здравната вноска!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 0
Ето пак всичко наопаки. Значи 1/4 неосигурени и дайте да вдигнем осигуровката?! Значи тези, които плащаме да плащаме и за ***.
отговор Сигнализирай
8
Зевс
преди 7 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
Каква инфлация, според статистиката тя е под 3 процента годишно и сме готови за еврозоната :)
отговор Сигнализирай
7
мак
преди 7 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
До: Анонимен6. Чекмеджетата сигурно са нищо в сравнение с разходите за държ. служители, гости, заставане колкото е необходимо, въоръжаване,тарикати, които не плащат осигуровки, но се лекуват и т.н.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
Пари има само за две чекмеджета.Сещате се на кого са.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
Е как няма?5,5 милиарда малко ли са?Къде потъват тези пари?
отговор Сигнализирай
Новини