IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ЕК обмисля вариант НАТО да пази гръцко-турската граница


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Крайно време беше.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
НАТО е хартиен тигър. Това е толкова адекватна военна структура, колкото Радан Кънев е мъж. :)
отговор Сигнализирай
5
ха ха
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Значи сега корабите на нато ще ги спасяват от давене и ще ги теглят към Гърция..голям майтап са тези от ЕС! Ами по-добре да отворят една линия с ферибот , направо да си минават арабите и *** когато си искат! Мръсните араби и *** трябва да бъдат спрени , а не да се управляват потоците от мигранти!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
А българо-турската ????????????????? Или от тука им се прави коридор да минават спокойни да не се давят.
отговор Сигнализирай
3
Боцко каратеката
преди 9 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Преведено на бьлгарски: ще ги пазят да не се удавят и ще им предоставят транспорт. Точно така "пазят" Италия
отговор Сигнализирай
2
Така ли
преди 9 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
И в какво ще се състои охраната? Миниране на участъка и патрул от хеликоптери с тежки картечници? Така ще най-ефективно срещу ордите ислямски нашественици!
отговор Сигнализирай
1
Европа я няма
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
ЕС се провали всякак ,но продължава да издава заповеди като Хитлер от бункера(нищо против великия австриец).Какви граници ,нали идеята на това нещо беше да НЯМА граници .Вижте какво каза Могерини ......Тя е против всички мерки за защита на и без това незащитените граници - ЕС няма граници щото не е държава,а съюз от държави ,които са решили да няма граници между тях .
отговор Сигнализирай
Новини