IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Роберто Савиано към италианската мафия: Проклети гадове, все още съм жив


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
Диана
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Аз мисля, че двамата журналисти не са в безопасност въпреки новата присъда..Мафията ще се опита да им докаже,че са опасни,ще поддържа страха в обществото..Според мен, журналистите не трябва да се занимават с въпроси на мафията в директна борба с нея-те биха могли да докладват всякакви сведения, които получават за мафията на прокуратурата.Прокуратурата е тази, която знае как да се бори с престъпниците, не журналистите!Но журналистите биха могли да публикуват материали, които прокуратурата им даде
отговор Сигнализирай
26
Ха-ха
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
До Ръпалясник -- Утрепките от ГЕРБ си пият 3-тата бутилка ракия в момента. Търси ги утре преди обед, като ги хванат хапчетата за махморлук.
отговор Сигнализирай
25
Ръпалясник
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Има ли тук някой умреляк от ГЕРБ?
отговор Сигнализирай
24
Маймун
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Руди джулияни гони мафията от улиците на Ни *** преди 50 години. Това не значи че ги е премахнал. По-скоро значи, че е освободил пътя за по-голяма мафия.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Колкото и трагично да звучи, мафията никога няма да бъде унищожена. Защото тя се преплита с държавната власт и двете взаимно съжителстват. Който не е разбрал това, значи много неща от живота не е разбрал.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Има ли някой тук от Шумен?
отговор Сигнализирай
21
До Живко от Варна
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
До Друга тема - ако мечтите се сбъдваха толкова лесно, нямаше да са мечти. Сам си ги сбъдни. Никой няма да ти помогне.
отговор Сигнализирай
20
Друга тема
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Извинете, може ли да ми помогните да си сбъдна мечтите или поне някои мои мечти ?Аз съм Живко от Варна !
отговор Сигнализирай
19
До 24
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Чакай сега,аз нали това казвам.Само фашизма се бори с мафията в Италия истински,защото освен всичко, Мусолини я обезсилва идеологически-прави я ненужна в корпоративната си икономика.Затова и мафията е на страната на Сащ .Нещо не си ме разбрал от бързане!
отговор Сигнализирай
18
Вуйчо Ваньо
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Ние с жабарите си приличаме. Добронамерени сме, усмихнати, но и лъжливи.80те години гледахме с учуда La Piovra, иначе казано Октопод с инспектор Корадо Катани (Микеле Плачидо) и се маехме как може да има такава Мафия, а за 30години светли бъднини ги задминахме Cosa Nostra....Сега италианците се учат от нашите схеми.
отговор Сигнализирай
Новини