BGONAIR Live

Пената: Не са лимони да даваме, скачаме и бием Левски!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 11
Има си хас да кажеш нещо друго .Мераците на Изперканяк клоун са големи .Но пак ще ръси простотии след мача типично за тях.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 18 Не харесвам 15
Тая дятка от ден на ден става по зле.Бръщолеви тъпотии на всяка крачка.Пълен олигрофен!!!!
отговор Сигнализирай
1
Биг
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 15
Рук за Клецки!
отговор Сигнализирай
Новини