IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

За ада в Източна Гута от първо лице: Всеки път се сбогувах с жена си...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
Евротолериз
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Ми какво толкова, още 2 милион сирийски бежанци защо да не поканим в ЕС, че да помогнем на хората!
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
Ха-ха-ха-ха.....тая снимка е от СВОБОДНА ГУТА........ТАМ РУСНАЦИТЕ РАЗДАВАТ ТАКИВА ПАКЕТИ С ХЛЯБ И РАЗНИ ДРУГИ ХРАНИ, ОДЕАЛА, ДРЕХИ!!!! Колко сте смешни!!! А в Идлиб се изнесоха главорезчета и на жените им се виждат само очите! Колкото и да е лош Интернета, поне ни позволява да се посмеем на "демократичните" лъжльовци и да не се подвеждаме ВЕЧЕ!!! КАКТО ПРЕДИ 1989!! Ако и тогава имахме ЦЯЛАТА ИСТИНА, на 90% съм сигурен, че НЯМАШЕ ДА ИМА НИКАКВИ ПРЕВРАТИ!!! И СТРАНАТА НИ ЩЕШЕ ДА Е "ЖИВА И ЗДРАВА"
отговор Сигнализирай
46
Ха ха
преди 7 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Бла бла бла...и снимка на дете да не забравите да сложите...Знаем ваши номера.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До Юнал Джемиловче е джедай
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
Много невинни сирийски жени и деца избиха янките.
отговор Сигнализирай
43
А бе
преди 7 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
Сега западните покровители на брадатите "демократи" ще се юрнат да ни обясняват колко хубаво е в джихадисткия Идлиб и колко лошо при "кървавия Асад"!Само че ние на очите си ли да вярваме или на приказките им?В Идлиб и другите неподконтролни на правителството територии властва шариата,жените са забулени,цари произвол на бандите от най-различен произход.В контролираните от Асад райони има светска власт и нормален живот за ВСИЧКИ религии!Впрочем,повечето жители предпочитат да са точно там!
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
В бомбардирана ежедневно Гута литър мляко 25 евроцента, в евроатлантическа "райска" България - 1евро. Изводите???
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Защо никъде не пише,че в гута американците направиха концлагери?
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Добре, че американците спасиха тези хора.Браво! И унищожиха ядреното оръжие на Садам. Те са дъ бест! И на Луната са ходили.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
На василия пейчева й пожелавам да стане секс робиня на тези на които прави реклама с тази статия на ислямската медия ройтерс, управлявана от пакистанци!
отговор Сигнализирай
Новини