IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Израел готви война срещу Иран? Техеран му се подигра


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
илюминат-ренегат
преди 6 години
Харесвам 44 Не харесвам 4
Израел готви трета световна война-да сме по-точни!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 28
До 10Китай никога няма да обяви война на основния си пазар, а Русия не може да си позволи война от такъв мащаб по финансови причини. И преди да ми размяткаш ядрени оръжия вземи си пий хаповете.
отговор Сигнализирай
10
до 9
преди 6 години
Харесвам 45 Не харесвам 12
Да, Русия, Китай са умрели от страх от САЩ:))) или по-скоро от смях:))) нека се пробват с технологиите си тъкмо ще видиш и тия на Китай и Русия. .щото и те имат !!!!!!
отговор Сигнализирай
9
Анонимем
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 47
Иран Турция Русия и Китай-толкоз *** .. заливат планетата,че са достигнали и луната.Америка си мълчеше и 1945 но кой пръв изкара атомните бомби Америка разбирасе още тогава.А сега какви нови оръжия имат само господ знае.Тогава целият свят се наср.Тези 4 ри държави са само едни ганстери нищо друго но Америка не им дава да гъкнат.
отговор Сигнализирай
8
да
преди 6 години
Харесвам 41 Не харесвам 8
Иран е друга бира. .това не ти е Либия с население малко по-голямо от това на София или разградения двор Ирак на който ЦРУ му избираше диктатор...никой влязъл в Иран няма да излезе жив !!!!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 48
И Садам, и Кадафи се подиграваха, но отдава вече са при Св. Петър...пардон - при Алах !
отговор Сигнализирай
6
Ф.С.В.
преди 6 години
Харесвам 57 Не харесвам 7
Злото продължава да иска война - за него Мирът не е интересен доходен и смислен-злото иска войни за да завзема територии да продава оръжие да краде ресурси и да командва масите роби-Да Монополизира Света и всички да работят за общото благо- сиреч за НЕГО!Който си играе с живота на милиарди хора и иска война - накрая ще си я получиИран Турция Китай и Русия са новата сила в Света
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
4
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 22
"Иранците са персийци."Ти можеш ли да четеш с разбиране?
отговор Сигнализирай
3
до 1
преди 6 години
Харесвам 39 Не харесвам 3
Иранците са персийци.
отговор Сигнализирай
Новини