BGONAIR Live

Преди "Евровизия": Пак запалиха коран в Швеция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Оджата от Рибново
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 9
Не става за подпалка корана, много смърди, но върши работа да промиваш порезняшки кратуни дори и да си толкова неграмотен, че да не можеш да прочетеш и една дума!
отговор Сигнализирай
8
Уикенд
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
Отново голяма грешка ,
отговор Сигнализирай
7
Да обясня с две думи
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
С какъв чин са подпалвачите?
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
K'o cтa'a, нeщo мyлти kyлтито нe rи keфи вeчe?
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 10
Дразнете и провокирайте новодошлите после ще ревете що така станало що иначе. Сами си ги поканихте поне не ги дразнете на теми на които са фанатично настроени. Щото те нито се бавят нито много мислят ами действат
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 13
Интересно ми е ако арабите започнат да палят библии какво ще стане.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
Aм' щo rи kaлecвaxa тoraвa, тoлkoз rogин?
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 16
Единствено за това става корана-за подпалка
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 8
А какво ни интересува това нас нормалните хора
отговор Сигнализирай
Новини