BGONAIR Live

Летни жеги днес, температурите до 35°


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
дезинтегратор
преди 5 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
А е 35 градуса жега ли е? Ще казвате "жега", когато минем 42-43. Всичко надолу е нормална за сезона и хората температура.
отговор Сигнализирай
6
Замбо
преди 19 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Нищо ново под слънцето , то всяка година вече е така .
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 56 минути
Харесвам 1 Не харесвам 1
Стига с тия жеги бе...станах на чироз. Целия смърдим на ромеец...!!!
отговор Сигнализирай
4
д-р Куку
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 1
лекувай се , мухльоо!
отговор Сигнализирай
3
Анонимка
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: Бивш от МВР76Пак си избягал от лудницата .
отговор Сигнализирай
2
Мангалката дойчева
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
Не съм Гнусна Мааннгалка, а само майка ми и баща ми са Гнусни Мааннгали. Скоро, че си правим ринопластика на моя Грозен и Увиснал Нос(типично цииганска черта). "лофци на педофили"
отговор Сигнализирай
1
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
Много се Гордеем с Моето Майче, че е Българка с главна буква, но откакто се помним е Еванелистка. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
Новини