IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Фикс идеята на Путин - да издигне величието на Русия на всяка цена


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

307
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Най радикално беше представянето на ДБ и ПП в лицето на техните представители както и на водещите които направо вземат думата и налагат една истина сороЗката.
отговор Сигнализирай
306
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
Днеска цял ден сорросоидно говорене по радиото. Дори и БСП. Явно не са разбрали вота на избирателите. 60% несорросоиди не гласуват защото нормалното е забранено и съответно не е представено. Има обща партийна диктатура.
отговор Сигнализирай
305
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
Имах предвид мозъците но Коректора нарочно изписа козяците, сорросоидните капани край нямат.Все тая.
отговор Сигнализирай
304
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 17
Русия е велика !
отговор Сигнализирай
303
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Величието на Русия, пълни глупости. От величие помен не остана. Вече му дялкат мрамора.
отговор Сигнализирай
302
Славяно мразещиятЛой
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
През октомври 2002 година група чеченски терористи окупират московския спектакъл Дубровка , до момента в който тече мюзикъла Норд-Ост , и вземат близо хиляда фенове за заложници. Анна Политковская и лекар Леонид Рошал се заемат с посредническа задача и стартират договаряния с похитителите. И тъкмо когато на хоризонта се появява вяра за компромис, Путин заповядва силово решение. В резултат на товавсичките терористи са премахнати с токсичен газ,само че умират и близо 200 заложници.По време на заложническата рецесия в учебното заведение в Беслан през 2004 година, Анна Политковск
отговор Сигнализирай
301
Анна Политковская
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Защо не одобрявам Путин? Заради простотията му, която е по-лоша от алчността и кражбите му. Заради цинизма му. Заради расизма му. Заради безкрайната война. Заради лъжите му. Заради отровния газ в Норд-Ост. Заради труповете на почтено убитите, съпътстващи целия му първи мандат. Често си мисля: Путин човек ли е въобще? Или желязна замръзнала скулптура?
отговор Сигнализирай
300
Lina
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Историята се повтаря. Преди него друг дребен мъж с мустак също има фиксация на темата .
отговор Сигнализирай
299
Българин!
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
Твърди се, че Хитлер е казал: "Германия ще бъде световна сила или няма да я има!" Резултатите са известни на всички! Путин без да е казвал нещо подобно се опитва да постигне същата цел! Най-вероятно И РЕЗУЛТАТИТЕ ЩЕ БЪДАТ СЪЩИТЕ!
отговор Сигнализирай
298
toti
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 10
Що го не оставите тоя психар,да си говори кво иска!!! Писна ми ВСЕКИ ДЕН ДА ГО ГЛЕДАМ НЕЩАСТНИКА !!!
отговор Сигнализирай
Новини