IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Афганистан, Сирия, Чечения... Защо ИДИЛ-Х се прецелва в Русия?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

132
Блумбършит ООД:
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 2
"Прочетете нашите чудни съчинения по картинки и вярвайте на всяка една дума!"
отговор Сигнализирай
131
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 16
ИДИЛ са подизпълнители на nyтuнoв, които му вършат черната работа! Това вече всички го разбраха! Путин неще да си пари самичък кyнките, да вади горещите картофи, които сам хвърли в огъня, който сам запали!
отговор Сигнализирай
130
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 30
ИДИЛ е добър вариант за nyтuнoв, че щом не са украинците, следите водят към nyтuнoв!
отговор Сигнализирай
129
До Василев
преди 1 година
Харесвам 50 Не харесвам 5
Ти за Русия не се кахари ***-умнико както виждаме целият обединен запад 52 страни цялото НАТО немогат да победят Русия и да я разделят . Моли се по добре да не в нас да се появят държави като Добруджа ,Тракия , Шопия ,Мизия ,Източна македония че тези народи всички и те искат да се освободят ***-умнико неграмотен.
отговор Сигнализирай
128
Василев
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 58
Свършиха спокойните времена за Русия.Нека гражданите на тази дупка разберат,че каквото посеят това ще жънат.Терора е вече стане част от живота им.ИДИЛ ще го оставят все някога,но украинците ще ги цепят откъдето сварят в следващите 100 години.Един ден в учебниците на държавите изникнали на мястото на разпаднатата Русия ще пише,че Путин е бил терорист.
отговор Сигнализирай
127
Анализатор
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 21
Самите арабски мангошвилязи не обичат руските мангошвилязи.Никой не обича руската пааплач!
отговор Сигнализирай
126
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 14
ИДИЛ ще се обидят, че приписват техните заслуги на украинци или американци и ще думтят по Раша, докато им повярват.
отговор Сигнализирай
125
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 19
Путин се излага по всички фронтове.
отговор Сигнализирай
124
Кравар Евроатлантик
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 13
Путин направо ги оправи руснаците, ама здраво.
отговор Сигнализирай
123
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 8
заощото са създадени от цру
отговор Сигнализирай
Новини