IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Защо обикновените украинци се въоръжават срещу Русия?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

145
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Няма да се наложи ! По-голяма е вероятността въоръжени руски генерали да се разделят с все по-издишащия бункерен султан.С благодарности, разбира се,като колегата Нурсултан от Казахстан.
отговор Сигнализирай
144
Обективно
преди 3 години
Харесвам 26 Не харесвам 6
Срещу Русия се въоръжават обикновените ФАШИСТИ, а не обикновените украинци. Обикновените украинци са православни славяни и братя на руснаците.
отговор Сигнализирай
143
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 18
Вчера руските пропагандисти удариха на камък и в Харков, уж 100% руски град. Интервюираните по улицата граждани твърдо бяха за Украйна и мъжете заявяваха че без колебание ще се бият срещу захватчика Путин. В крайна сметка руския пропагандист едва не се разплака от яд че етнически руснаци се държат по този начин и заключи че САЩ и НАТО са промили мозъците на руснаците в Украйна.
отговор Сигнализирай
142
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
При евентуален конфликт, този път ще се наложи на Китай да спасява икономически ушанките. А ние знаем как спасяват китайците - Сибир ще е с дръпнати очи,а Русия ще е до Урал.
отговор Сигнализирай
141
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 18
Украйна е мобилизирала и въоръжила до зъби 500 000-на армия. Путин може само да оближе *** на Зеленски
отговор Сигнализирай
140
Едно е сигурно
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
Скоро Русия ще бъде брутално унизена.
отговор Сигнализирай
139
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 16
На Украйна и е нужна само една победа, както българската армия унищожи 20 000 руски конен корпус през 1916г. След това всички ще им свалят знамена
отговор Сигнализирай
138
Това е
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 16
Докато България се утвърди като държава даде много жертви. Ако Украйна иска свобода трябва да размаже Русия.
отговор Сигнализирай
137
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 11
Руската фондова борса се е сринала с 27% от октоври насам. Само при заявката на НАТО рублата падна със 7 % за един ден.Централната банка спря всякаква търговия с валута,с цел спасяване на рухващата рубла.Такива ми ти военни действия...
отговор Сигнализирай
136
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
Вовата ще смачка тия фашисти
отговор Сигнализирай
Новини