IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

АБВ-то на Първанов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

174
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Трябва да се нарича АБД - Алтернатива за българското доограбване! Първаноглу е типичен гьон сурат. Главата на Октопода започва да се зъби все повече.
отговор Сигнализирай
173
бригадир
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
"къде" - Точно за отговора на този въпрос чакам с нетърпения да видя, кой ще е в АБВ-то. Говореше се, че ще е съставено само от хора с акъл, без значение от коя партия са. Щяло да се отсее най доброто. УЖ! Ще видим ако ли не, не знам. На 11 ноември ще разберем.
отговор Сигнализирай
172
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Ти си наивен.Кой ще създаде чиста политическа формация?Всички в сегашният парламент са ченгета на ДС.Кой ще ти позволи да си правиш каквото поискаш?България така и не се декомунизира.СДС вдигаше шу, вдигаше и накрая - нищо.Отваряне на досиета, закон за лустрация, декомунизиране - колко приказки се изговориха."По делата им ще ги познаете."Делата на всички посткомунистически правителства в Българя са комунистически.Имаше един разказ за една руска светица - Блаженна Ксения Претербургска:Търговците много я почитали, защото като отидела при някой търговец да го поздрави и цял ден търговията му вървяла.Един ден като минавала през пазара видяла една каца пълна с благоуханен мед. Хората се редяли да си купят. Тя обаче отишла и ритнала с крак кацата пред изумения народ.Всички се чудели.Когато меда изтекъл обаче на дъното се видял един огромен плъх.Ето това представлява нашият политически модел.
отговор Сигнализирай
171
феникс
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Не политически проект,а порнографски проект със всички стари к..........ви...Той не знае ли е че нов бардак не може да стане.
отговор Сигнализирай
170
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Авджи Гоце фон Сирищник е властитутка и ще направи всичко възможно да остане във властта.
отговор Сигнализирай
169
Кромид лук
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
Тиквата президент !!!
отговор Сигнализирай
168
kk
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Ако си дясно мислещ,но не искаш да следваш комунистическите крадци Костов и компания,чиято единствена цел е да бъдат във властта,за да не ги вкарат по затворите ,не харесваш "Атака",защото в лицето на Волен виждаш един неуравновесен човек,гъзолизец,не харесваш Симо Ментата,не харесваш Тройната коалиция,защото всички предходни и настоящи произлизат от комунистическите им деди,не харесваш ГЕРБ,защото е съставен от популисти,необразовани хора и нереализирали се комунисти и недодялани мутри,къде?
отговор Сигнализирай
167
pff
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
223добавен от: Анонимен Това клише е измислено от някой с някаква цел, замисли се!
отговор Сигнализирай
166
pff
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Може би е време отговорно мислещите млади хора (и дясно и ляво настроените) да вземем нещата в нашите ръце инак ще гледаме Боко, Гоце, Царю и всякакви такива приказни герои да решават бъдещето ни. Време е да узреем за идеята, че наистина всичко зависи от НАС и консомола го няма. Алтернативата е ясна - чужбина, която беше избрана от мнозина вече. Въпроса е имамели сили да се справим или ще поемем по техния път?
отговор Сигнализирай
165
След една година
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 12
Помен за ГЕРБ
отговор Сигнализирай
Новини