IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Не хора, които печелят от туризъм, а вредители!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

288
Ети
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Напълно съм съгласна с Бойко Борисов. Аз, също бих ги съборила.
отговор Сигнализирай
287
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Думи, думи, думи и делавери, делавери, делавери. Ей това засега са гърбавите.И колкото по-нагъл толкова по на почит! Не напразно номенклатурната издънка Младенов е на почит.
отговор Сигнализирай
286
do 296
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Фашизма беше лош наистина, но по-лош от фашизма е само комунизма и комунистите като тебе.
отговор Сигнализирай
285
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Интелигенция, която служи на фашисти и създава шпецкоманди не е нужна на никого! Жалко че не са ги избили докрай т.н. "интелигенти"! Ненапразно цял свят осъди фашизма и неговите носители навсякъде по света!
отговор Сигнализирай
284
georgi44
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 10
Ами прав е Борисов, Слънчев бряг тотално прилича на кокошарник. Само че досега никой нямаше смелост да се изправи и да вземе някакви мерки, по-добре да им искат пари и да не ги закачат. Ако повечето кметове и хора на ръководни постове бяха като Бойко сега нещата щяха да са по-добре.
отговор Сигнализирай
283
до 290
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
Такива като теб са избивали българската интелигенция през 1944-та година.Мръсен ***!
отговор Сигнализирай
282
вятър на промяна
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
Интересно,че критиците на Бойко в случая се явяват защитници на хотелиерите с незаконно построени басейни.
отговор Сигнализирай
281
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Най - краткия виц: Бойко Борисов - български генерал!!!
отговор Сигнализирай
280
276 до 286
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
Точно за такива манипулатори като теб говоря в поста си .
отговор Сигнализирай
279
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Тоя много бързо се издигна от филията с мас до премиер!Някои си изкарват за филията и аста с тези сергии,но понеже той вече не е между тях е забравил как е да си беден.С удоволствие бих го претрепал с тояга както са направили комунистите с дядо му.Много на сериозно взе да се взима вече!Повярва си!
отговор Сигнализирай
Новини