IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Да не чакаме да ни ръчкат с остена, зове Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
До 52
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Това се опитвам да обясня-работодателя преди не ти плащал осигуровки,лапал от държавата и си карал маибаха.Сега-плаща ти осигуровки,спи неспокойно от НАП,че ще го погнат за данъци и сменил колата с SLK-и се оправдава:няма пари за премии и заплати-криза е.Криза,криза,ама ес класите по пътищата не са намалели.Пък и криза,криза,ама хотелите на Банско пълни,по софииските кръчми места няма,дискотеките-фраш.Е,комуниста само реве.И добре да е-реве.
отговор Сигнализирай
58
До продажници
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 20
***!!!!!!!!! Знам че всички вие които всеки божи ден плюете по Борисов сте поставени лица на БСП, СДС и ДПС.......показвате го доста явно, колко парички вземате от другарче-педерасчето Станишев да пишете нереалности спрямо ГЕРБ и тяхното управление! С две ръце се моля ГЕРБ да загуби следващите избори та да дойдат на власт вашите съдружници и да ядете пръс и кал от земята и тооооогава аз ще гледам великите ви коментари!!!!!!!! за мен тези които не подкрепят ГЕРБ са национални изменици!!!!!!!
отговор Сигнализирай
57
До 41
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Ти наистина ме съсипа от смях...абе я отиди в Испания или в Гърция да си развяваш бизнеса,михлюз,да те видя.Ще ти намали,да-досега при станишко,като не плащаше нищо на държавата и всичко беше пари на черно и работеха 16-годишни ученички,като се отчитаха 100 лева оборот от чалга клуб,като 4 000 000 българи по документи работеха на 4-часов раб. ден,беше добре,нали?Е,сега не е така.И аз имам фирма и винаги съм плащал всички данъци,осигуровки и т.н. и затова сега не се оплаквам
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Горния ***, за който се говори че е незаконен син на *** Яшар ( Т. Живков ), НИКОГА нищо не казва за милиардите, които сипва всяка година в копаните на т.н. "трайно-безработни и социално-слаби"Които нямат и 1 ден трудов стаж, които не са платили и 1 лев данъци на държавата, но имат по 10 - 15 - 20 - 23 чаавета.Преди 2 дена същия се похвали че е осигурил над 200 милиона лева за 2 000 изоставени ***, да бъдат настанени в приемни семейства. По 100 000 лв.... [Прочети целия коментар] на всяко *** !!! А за онези 500 000 бели деца на които е спрял мизерните детски от 35 лв., са нужни 210 милиона лева, за да се плащат тези детски за 1 годинаИли 2 000 *** струват толкова, колкото 500 000 бели децаЗначи 1 *** е 250 пъти по-ценно за мургавелкото ББ от българчето
отговор Сигнализирай
55
Олд Шетърхенд
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Боко абе този остен май е само за сиромашта бе...нямате наплюскване скапани мутри..и е най-добре да спреш всеки ден през 10 минути да се появяваш с някое абсолютно кухо изказване..
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
BB kam ES -Nikoi da ne ra4ka balgarite s ostena. AZ gi ra4kam s drygo.
отговор Сигнализирай
53
67
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
BOKLYKA SI E BOKLYK ,,,,,,,,,I ZLATO DA E PAK E OT BOKLYKA ......TAKA 4E OPRAVIA NA KOFITE 6TE IMA AKO GI NEMA ,,,
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 13
Прав е 18 ние лижем задниците на работодателите пък после някой друг виновен.И за фондовете е прав никой до сега не е правил толкова.Така че по- добре с него отколкото със Станишев,царя,Костов или Доган.
отговор Сигнализирай
51
Въпрос?
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
Няма ли поне един ден бе физиономията на ББ из медиите?
отговор Сигнализирай
50
До 42
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
БРЕИИИИИИИ-Ти каза нещо наистина ново.Чудо невиждано.Това се случва от минимум 20 години насам,ама явно ти сега си го забелязал някакси
отговор Сигнализирай
Новини