IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Нова прогноза за скок на тока, сега пък с 20%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Този е нагъл лъжец.Електроенергията на двата приватизирани ТЕЦ-а е най-скъпата след тока от ВЕИ - цената на гарантираното изкупуване(договорено от И. Костов) на ел. енергия е 14 ст./кв.ч., ТРИ пъти над цената от Козлудуй и ДВА пъти над другите централи в България. Така, че ако се замени с ток от АЕЦ или от други централи цената трябва доста да спадне.
отговор Сигнализирай
22
мазохисти сме
преди 13 години
Харесвам 34 Не харесвам 0
Българина е мазохист,колкото повече го тъпчат,то все по хубаво му става.Пенсиите малки - мълчим,детските ниски -мълчим............да не изброявам.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 21
В интернет пише че стартовата заплата там е 2500 лева.... Според вас това малко пари ли са?
отговор Сигнализирай
20
мм
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
стачката ще успее. очевидно е по-добре няколко милиона на миньорите, отколкото изтърване на нещата извън контрол.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 36 Не харесвам 0
Че от какъв зор ние ще плащаме загубите на компанията от лошо управление. Да фалират, тяхната...
отговор Сигнализирай
18
Българин
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 18
Абе важното е да няма шистов газ,да няма алтернатива на газпром!Много важно,че ще ни вдигнат тока.
отговор Сигнализирай
17
Посерко
преди 13 години
Харесвам 40 Не харесвам 0
АЕЦ-а вместо да изнася евтиния ток, да ни го пуснат на нас.
отговор Сигнализирай
16
123
преди 13 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
Щом стачкуват - значи нещ не е наред. Гладна мечка - хоро не играе!
отговор Сигнализирай
15
Българин
преди 13 години
Харесвам 48 Не харесвам 2
Настройват хората срещу миньорската стачка затова са тези драсканици за увеличаване на ел.енергията.Страната продава енергия на съседни страни от АЕЦ-а , проблеми не би трябвало да има освен ако някой няма интерес да ги създаде.Относно изказването на премиера че вземали много пари , нека някой да отиде да работи в калта и да подиша въглищен прах за да разбере как се вадят пари от мина.
отговор Сигнализирай
14
varg
преди 13 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
не се наядохте на пари.
отговор Сигнализирай
Новини