BGONAIR Live

Борисов: Всички са решени да сложат ред в държавата!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

100
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
предлагам да се създаде нова мерна еденица за празнословие и тя да се нарича боико
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
боико ами ти досега къде беше какво се напъна изведнъж качели си ял зелени сливи мислиш ли че някои ще ти повярва на поредните лъжи
отговор Сигнализирай
98
Хах
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Как ще бъде наказан?Може би ще се хващат само тези които не си плащат данък за откраднатото?Мафиотската схема ни е ясна: Всеки може да краде стига да си плаща данък на когото трябва и колкото трябва. А вече никой не се съмнява на кого трябва да се плаща!Трябва да се отсече Тиквата на мафиотската ламя!
отговор Сигнализирай
97
Гошко
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Бойко каво правим с най-крадливия кмет на Пловдив,а с най-крадливата в правителството леля му Мента Стоянова,ами Пещерска гроздова,голямо крадене пада а ти само говориш и нищо няма да направиш
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Stiga laga...Vsichki ste ot edna maya..Mnoogo barzo zabravi Misho birata. .tefter4eto s inicialite BB I CC .I tn. Drugariu
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Борисов: Всички са решени да сложат ред в държавата! Да Бойко, особенно народа, скоро ще усетите народната любов ти и цялата шайка престъпници, които съсипахте България през последните 27 години, малко ви остава и народен съд. Няма да ви чакаме 45 години този път.
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
спрете да обиждате господин Борисов ,той няма вина затова че и *** за зеле не става
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
До Mr.STARBUCKS Че си е червен ,червен е .То пък един бой-Червеният цирк БКП-БСП -ГЕРБ.Че и е турско червен .Владичество -съжителство . Гарантирано .Скри се в мишата си дупка!
отговор Сигнализирай
92
porcopodriskov
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
държавата това съм аз и който краде от държавата бърка у моето джобче, а който ми бърка у джобчеето и не се отчита аз му бъркам у очето с гьостерицата. така беше у сик, така беше у ипоня, така е и в тиквостан.
отговор Сигнализирай
91
Mr.STARBUCKS
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
До Анонимен107На тоя дето му викаш "червеният *** от Бянкя"12 пъти ви бие по червените кратуни на какви ли не избори.Та чак накара вашият духовен водач Станишев, да дезертира. За това млъкнете и се скрийте в мишите си дупчици.
отговор Сигнализирай
Новини