IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Миков vs. Борисов: Сееш ли сила, ще жънеш саморазправа!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 21
само герб завинаги
отговор Сигнализирай
11
до 9
преди 9 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Извинявай,умнико,ама престани да говориш за миналото.Какво е било на 9-ти септември нито аз съм видял,нито ти.Тук говорим за настоящето,а то е трагично,както и бъдещето.50 000 по-малко българи само за една година.Кой е виновен.Сигурно Хан Аспарух.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
А, оградата кой я унищожи преди това? Не бяхте ли вие от бсп, заедно със заставите? Кое правителство в България е създало нещо? След 89г всичко е в разруха, унищожено за отрицателно време. Предприятията, фирми, замеделие, животновъдство, икономика, армия, полиция и т.н. Нали сте в опозиция, трябва да ревете, а като сте на власт всичко е наред, както всяка една партия, независимо да ли е на власт или не.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Пеевски напускал страната......?!?!Ашкулсун бе ***.Значи идваш, крадеш на воля а после по-живо по-здраво те изпращат в чужбина с откраднатите милиарди.БРАВО!!!Браво на мат'риала.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Като чета постовете мога да каза само едно.С такъв мат'риал се получава такъв прИмиер-клоун.Ще го кажа за 1000001 път.......българите са един малък но за сметка на това мнооого про*ст народ.
отговор Сигнализирай
7
Наздраве!
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Значи Пеевски напуска страната и с тази дъвка е приключено?Ми направо да си кажем : Бития бит,е..ания е..ан!За е..ано дупе,цяр няма!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
Абе няма никакво значение какъв е Миков и дали пие(та кой ли не пие).Важното е,че това което каза сутринта е 100% истина.
отговор Сигнализирай
5
AZ22
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
Мишо, а наздраве!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 14
И говорим, че сме в Европа, парадоксално е", каза Миков пред bTV.Прав е Миков - парадоксално е в ЕС да има диви камуняки и проруска сгaн.
отговор Сигнализирай
3
На снимката
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
На снимката - един алкохолик и една мутра ! Единия надупен към Русия, другия към САЩ, но и двамата - предатели !
отговор Сигнализирай
Новини