BGONAIR Live

Едни пари на "Атака" – на прокурор. При Волен – мълчание


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

61
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Тъста на Цветанов има пръст,той разполага с такива суми благодарение на дългогодишният си стаж
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Сорос е виновен,Сорос тайно им е станал член и е внесъл голяма сума пари за да ги компрометира.Как може да допуснете ,че Сидеров който обеща 1000 лева заплата и 500 мин пенсия би допуснал да свие и изпише такива пари,това е дело на Сорос
отговор Сигнализирай
59
НАТ ВИС
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Може да са от наркотици парите.Волен е доста нервен от конкуренцията
отговор Сигнализирай
58
Са го свалим от наря
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Альоша им дава парите за да водят антибългарска пропаганда
отговор Сигнализирай
57
nina
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
На бас че по-голямата част идва от ДПС-ето.Малко ли им целува задниците Воленчо...
отговор Сигнализирай
56
тролгеносен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Hihihihihihihi!!!!!!!! Ако ми намерите 50 човека да са "платили членски внос на Атака " ще си отрежа зарзавата!
отговор Сигнализирай
55
БГ
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
До АТАКИСТДа живее България!
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Алфа телевизията на истината.Според мен е телевизията на лъжата взема рублите и прави само руски пропаганди. ДПС ако еземе да отслабва след учредяването на ДОСТ Русия още колко милиони ще налива в АТАКА
отговор Сигнализирай
53
Клати ли се?
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
Отдавна ме мъчи един въпрос:Когато турците работят Волен Сидеров отзад, то на Волен Сидеров клати ли му се пискюла на феса?От една страна, не върви да се клати! Нали е пискюл на фес?!От друга страна, не върви да не се клати! Нали турците го работят отзад?!Много труден ми изглежда този въпрос! Помогнете, какво мислите?
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Какво толкова, просто *** си е платил членския внос....не очаквано много пари, като се има впредвид че тоалетната хартия е по ценна от рублата
отговор Сигнализирай
Новини