BGONAIR Live

След речта: Всички в Европа говорят за Плевнелиев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

357
Край
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
До репликата - За да е докрай честен верно че трябваше и тях да приеме- те тогава щеше да е НЕЗАОБИКОЛИМ фактор в международната политика. А и Луганската и Донецката република не ни заплашват с нищо за разлика от Косово - виж картата.
отговор Сигнализирай
356
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
До 518: "С действията си този не е българин!"А, ти с руското знаме ли си по-българин ?
отговор Сигнализирай
355
Реплика
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
до 516: "...на КОСОВО."А, ти председателите на донецката и луганската НР ли искаш да приеме ?
отговор Сигнализирай
354
t-rex
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
1. Като се направи една равносметка колко инвестиции идват от ЕС и САЩ, а от друга страна от Русия... от самосебе си се разбира на къде трябва да гледа президента.2. След като 25 години смирено гледахме да не разсърдим руснаците какво спечелихме? Първанов като се беше навел на руснаците какво постигна? За една бройка да ни набута големия ш(ч)лем(н) с който да дублира сегашната зависимост и окончателно да ни заробят за още 1000 години.3. Крайно време беше някой да спре подмазването на Русия.
отговор Сигнализирай
353
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
До Анонимен 515 С действията си този не е българин!
отговор Сигнализирай
352
Край
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
И за капак -днес при Плевнелиев е председателя на събранието на ... Франция /не/ на Германия /не познахте/ - на КОСОВО. Да живее дружбата ни с Косово -тази крепост на демокрацията и човешките права с толкова близкия до сърцето ни народ.
отговор Сигнализирай
351
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 17
Българите уважават своя президент, безродниците не !
отговор Сигнализирай
350
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 12
дават ли редовно рублите, дрОгари?
отговор Сигнализирай
349
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 9
Баси мазната и продажна физиономия дето я има този ***.
отговор Сигнализирай
348
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
До Анонимен 509Ти па кво се плашиш нали имаш сащ и ес зад тебе :) и с този президент от какво се страхуваш?
отговор Сигнализирай
Новини