BGONAIR Live

След речта: Всички в Европа говорят за Плевнелиев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

327
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 26
Голям Плевнелиев, страхотна реч! Респект!!!
отговор Сигнализирай
326
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 26 Не харесвам 9
До сега нищо хубаво не съм видял от този!
отговор Сигнализирай
325
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Помните ли в първата си новогодишна реч как ползва снимка от скалистите планини в сащ или като преписваше думи на Левски. Смях голям или :)
отговор Сигнализирай
324
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Имам чувството, че това на снимката с последните си действия иска да продължава да ни изправя на нокти и да проверява колко още можем да търпим.
отговор Сигнализирай
323
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
След речта: Всички в Европа говорят за ПлевнелиевЕП отпечата пощенски плик с лика на президента...Не е важно дали говорят а какво говорят...Тези отпечатали плик, други отпечатали тоалетна хартия...Ха пишете още хвалебствия, платени от Фондация Америка за България.Те нали ни набутват такива недоразумения начело, та да ги слушкат и да вредят на България.
отговор Сигнализирай
322
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
До Анонимен 466Едно от нещата които не харесвам е че с позицията и речите си се опитва всячески да ни вкара в конфликт. Защо да си разваляме отношенията с други държави само заради някой който се мисли за политик? Мисля че трябва да сме неутрални и мисля, че и други хора мислят като мен.
отговор Сигнализирай
321
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
До 28.Минималнато заплащане в ЮК е 7.20 на час.Не 6.40
отговор Сигнализирай
320
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Хубаво щеше да е нашия президрнт да има първо горещата подкрепа на българския народ, а не на държави като Грузия и Румъния, които са се продали на Сащ като нас от политиците си. Още от първия ден на мандата му се видя, какъв президент ни натресе Борисов. Да се благодари, че не сме агресивен натод, че нямаше да е жив до сега.
отговор Сигнализирай
319
До 441
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Щом е твоят президент, значи или си *** или си от служителите на американските организации, които се опитват да му създадат приемлив облик в обществото
отговор Сигнализирай
318
бг
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Крим е част от Русия.
отговор Сигнализирай
Новини