BGONAIR Live

След речта: Всички в Европа говорят за Плевнелиев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

157
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
Ппевнелиев=Поп Кръстьо.
отговор Сигнализирай
156
Аспарух
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
До 248,не знам да се смея или да плача на тъпият ти отговор.Можел съм да скъсам снимката на Резидента.Първо такива гусни хора като него не ща и да ги знам,камо ли да са ми сънародници.Второ твоите думи звучат,като на гол тумбак,чифте пищови.Що, ще оспориш ли,че сме най -зле в така нареченият ЕС.
отговор Сигнализирай
155
грешка в мисленето
преди 10 години
Харесвам 31 Не харесвам 7
Грешка в мисленето, другарю Плевенлиев! В ЕС няма ценности! Мутрите ли са ценност? Мръсната околна среда ли е ценност? Генното манипулиране ли е ценност? Бюрокрацията ли е ценност? Корупцията ли е ценност? Липсата на нравственост ли е ценност? Фашисткия режим в Куев ли е ценност? Бедността ли е ценност? Зависимостта от американската империя ли е ценност? Алчните и крадливи банки ли са ценност? 400 000 евро в годината за КриСталина ли е ценност?
отговор Сигнализирай
154
началото на края
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 11
На руснаците им затрепериха гащите от страх, като разбраха за речта на Плевенлиев.
отговор Сигнализирай
153
иван
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 8
Български президент не може да говори такива неща.
отговор Сигнализирай
152
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
До 334 Следващия президент ще е по за Европа и НАТО
отговор Сигнализирай
151
Димов
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 24
Браво на президента. Достойна реч. Не винаги съм съгласен с неговата гледна точка, но този път изми очите на омърсеното ни отечество! Интересите на България са над тези на САЩ и Русия. Да живее обединена Европа!
отговор Сигнализирай
150
за какво?
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 5
Някой може ли да обясни, за какво ни е президент?
отговор Сигнализирай
149
реконтраадмирал
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
За какъв държавен глава става дума, след като държавата в България отдавна е абдикирала?
отговор Сигнализирай
148
Аспарух
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Някой Плювнопоклоник,няма ли да ми отговори,що е туй Евроатлантически цености?
отговор Сигнализирай
Новини