IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Тежка закана на Борисов: Удря мафията и мутрите у нас!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

220
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 27 Не харесвам 1
Всъщност нищо не се е променило от 90-те насам. Както пише по долу, една камара народ се натиска яко да спаси живота на Зъркелите. Това не е от хуманност, а от алчност към пачките. Като започнеш от лекари та до последния шофьор на линейка. Ситуацията сега е точно като през 90-та!
отговор Сигнализирай
219
нико
преди 8 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Тия приказки са още от 90 тте а истината е че никой не иска да му секнат паричните постъпления от съдии и прокурори полицаи политици и депутати. За един разтрелян бандит се вдигнаха толкова лекари и се правят чудеса да го спасят иначе ако пукне колко ли ще останат без кинти ?
отговор Сигнализирай
218
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Ухааааа! Бягайте, запретвам ръкави! Престъпноста, показните убийства и мародерствата, както и престъпниците на държавна служба закриляни от системата, стават все повече независимо от високопарните слова на Боко. Ясно е че " Гарван гарвану око не вади " , колкото и да граче!!!!!!
отговор Сигнализирай
217
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 27 Не харесвам 1
Туквата харчи пари взети на заем! Заемите ТРЯБВА да се връщат с лихви. Тиквата първо трябва да удари себе си. Той е човека, който в момента ръководи държавата. Той е човека, който поробва народа с милиарди лева дългове!
отговор Сигнализирай
216
до 185
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
"полицай" зя множествено число???!неграмотен си баце!!!!
отговор Сигнализирай
215
доктора
преди 8 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
е значи Борисов започва от себе си, няма по голяма мутра от него, заробил е цяла България. Искаме свобода от него и гнусните му мутри завзели вече всичките бизнеси и изпрали парите си в банката на Цветелина Бориславова ...и сега вече всичките с легални бизнеси ***.цата им гнусна. от тия гнусни мутри неможе да се развива Българският народ, навремето бяха комунистите сега мутрите вече 25години..СВОБОДА, СВОБОДА, СВОБОДА и пандиз за мутрите начело с любимата ви мутра
отговор Сигнализирай
214
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Абе нали беше махленска свада само? Изведнъж Боко му се видя перфектен шанс да се отърве от старите си приятели.
отговор Сигнализирай
213
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Тая раболепна стрина в ляво (на снимката) от премюра, да не е еколочката? Ама че поза, ама че ухилка! Бе що не внимават в стойката тия от отряда, бе.
отговор Сигнализирай
212
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Малиии Боко ще ги разпердушини сега ;О !!!!
отговор Сигнализирай
211
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Бойко беше дотук ,време е да дойде някой друг!
отговор Сигнализирай
Новини