BGONAIR Live

Питаме ЕС какво да правим след решението за "Белене"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ами ние все питаме другите какво да правим и не гледаме собствените си интереси затова сме това деридже
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Та решението е просто. Всеки българин купува 1000 бири, връща празните шишета и взема 200 лв. 6 000 000 българи х 200 лв = 1 200 000 000 за масрафа. Пито-платено!
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Бойко ли си,Бончо ли си- или обикновена куха тиква,заобиколена от политически и журналистически пъпеши?
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Какво да правим след като се из се рем. Трябва ли да си бършем зад ни *** те. Чакаме отговор. Б.Б.
отговор Сигнализирай
25
Питай мен...
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Питай мен... суверена! Щото аз ще ги плащам тия реактори!Ако ще питаш ЕС пари от мен неискай!
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
До смЕхАко тия носеха панталони щяха да постъпват като ОрбанКакви панталони, не виждаш ли че Баце се е заобиколил само с жени и една ирландска паст-рка. То панталони носят само тия дето имат м ъ д е , другото е маскировка.
отговор Сигнализирай
23
ДИЙ
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Мутрата по доибре да пита краварите които му казаха да спре проекта!!!Ще се окаже ,че на краварите им е по лесно и по евтино с *** като Мутрата да си вършат пъклените планове срещу Русия !!!Хем угодихме на фашагите от Фащ хем сега ние ще си плащаме за простотията!!!Хохлите поне за тъпотията си изкрънкаха 5 милиарда от говедата!!!!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Питахте народа и той ви каза на референдумаСега питайте ес давитковам ммт.
отговор Сигнализирай
21
Кризата
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
До Браво!И какво направи? Тя кризата мина! Требе да се плаща! Щял да пита арменския поп?! Ми да пита!!! нито Той разбра, нито ти се разбрал!
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Квото Му кажат началниците - това е.Кротък и снишен да не ги ядосва за да го крепят, въпреки народното недоволство.
отговор Сигнализирай
Новини