IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Българинът чака месията! Слави, Радев – влизат от раз в НС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

99
Сандра
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 15
Хайде стига ни занимавайте с този Слави. За нищо не става! Не можа едно семейство да създаде, държава ще оправя. Представям си го...той премиер, а Норчето ВИПа сигурно ще му е вътрешен министър :)
отговор Сигнализирай
98
2018
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Не бе, сега на 16.09 държавата ще бъде превзета от Емо Русланов от Англия и още един праслак. Те просто са решили, че ще управляват вече, не им се чакало повече. Слави, Радев, само Барековци се редят, политици еднодневки.
отговор Сигнализирай
97
До КОНСТАНТИНОВ
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
Поредния негграмотник си ...Я се научи кой вкарва в затвора ;)Нарича се съдебна с-***, едната от трите власти в Държавата.Правителството не може да осъжда или вкарва в затвора.С такива като теб е пълна България - негграмотни хора.А искаш да живееш добре - ами първо се ограмоти бре, г-н Андрешко Константинов :)))
отговор Сигнализирай
96
съм за гъмза
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
До Анонимен 86Не гледай кой кого плюе,може да е постановка,ами гледай какво става!Всички тия гербове,бесепета и атаки са метастази на БКП!
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 15
*** има 3 млн. подписа, много партии ще отпаднат Слави ще вкара поне 120 депутати, Слави е българският Орбан.
отговор Сигнализирай
94
Медиана
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 15
Стъкмистика и още нещо... Радев пълен слуга на Нинова, какви качества има той, че да управлява? Толкова ми е безличен!
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Не щем,бееееее,искаме БСП да се връща!
отговор Сигнализирай
92
месара
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 7
не ми оправдавайте герб с някакви събития от прези 30 години. Кажете какви резултати постигнаха днес, след 10 години управление. Хайде, похвалете се поне с едно нещо, добро за народа. Хайде, чакам
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 9
Медиана са БСП слуги, не им вярвайте на глупостите.
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Коя е тази партийна структура, която може да отреже и изчисти корупцията???? Този рак е с метастази и обхванал целия живот в България. Народът е на ниво оцеляване. Няма сили дори да се възпроизведе. Просто едва едва надига глава и бяга от България за да се спаси и оживее. После праща пари на родителите си за да оцеляват и те и да плащат непосилните сметки. Затова и децата на България са най-големия инвеститор , а бизнеса бяга. Няма кой да направи промяна. Няма да позволят!
отговор Сигнализирай
Новини