IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Политиката – "неканен гост" на празничната новогодишна трапеза


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

134
Слаб Радев
преди 6 години
Харесвам 21 Не харесвам 18
Стига сте се опитвали да замажете гафа на псевдо президента Радев !
отговор Сигнализирай
133
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 12
Какво пречеше на Радев като критикува държавата, накрая да пожелае поне на тези които го избраха Мирна Нова година, щастие, късмет, успехи,...!Нали ще чака този народ му плаща заплатата, да му купи фърчилата, да плаща заплатата на шофьора на жена му,...!!!
отговор Сигнализирай
132
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
И аз гледам само към американските человеци,обичам ги,ама не щат да махнат визите,а ми гледат само у портмонето.
отговор Сигнализирай
131
Гробокопач
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
До Анонимен"Умереността" на Бойко е пи-арът на оцеляването. Бойко е умерен, не защото е такъв, като характер или като политик, а защото само така може да оцелее в политиката. За него умереността е въпрос на оцеляване, всяко рязко движение го бута, защото той е слон в стъкларски магазин. Политиката не му е поприще, а Бухалката. Той е подставено лице, кукла на конци. Затова неговата умереност е нашето Блатно Безвремие.
отговор Сигнализирай
130
?
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
нормално ли пък да излизат "експерти" да обясняват какво всъщност "казал" държавния глава
отговор Сигнализирай
129
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Този Радев само критикува не, че защитавам онези другите но само знае да говори и нищо повече. Да вземе да направи нещо за този народ, а не само да казва заучени фрази. Дела трябват не думи така беше казал някой.
отговор Сигнализирай
128
Изгърбич Задвратян
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До Гробокопачдраги ми господине, на български тва кво ше рече? че тия модерните южняшко-индийски говори не са ми понятни
отговор Сигнализирай
127
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 12
Никога не го слушам или гледам тоя руски человек
отговор Сигнализирай
126
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
Разединявал президентът...Обединение с гербавите престъпници не е възможно, нито пък някой го желае. Ще го осъзнаете, когато ви подгоним по улиците!
отговор Сигнализирай
125
Присмехулник
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
пак питам, защо НИЕ - НОРМАЛНИТЕ трябва да търпим издевателствата на цензурата на либерал-болшевиките в лицето на "привет от германия", а тя да трие под благия поглед на г-жа габриел нашите присмехулки.
отговор Сигнализирай
Новини