IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ако БСП застане начело – без ДПС и ГЕРБ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

102
баба мара
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 15
боикот на изборите
отговор Сигнализирай
101
Чоко
преди 6 години
Харесвам 25 Не харесвам 12
Най-лошота е , че няма реална алтернатива на ГЕРБ. Хубави, лоши, това е . Вариант с БСП на власт изобщо не е удачен защото еврофондовете спират веднага и следват нови КТБ и опоскване на Държавата.
отговор Сигнализирай
100
Абе луди ли сте ?
преди 6 години
Харесвам 20 Не харесвам 9
Кой ще си вкара трън в гащите, видяхме ги вече какво представляват!
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 28
Когото комунистите управляваха преди 89та година народът живееше добре.
отговор Сигнализирай
98
опетков
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 14
Интересно с кого са намислили да управляват ако е без ДПС и ГЕРБ? Ще има пирова "победа" май през Май. А иначе, макар и да е лошо за страната, нека идват на власт червените, явно не можем да се разминем с това, народът бързо забравя и е време да си припомни какво следва от тяхното управление. Дано след тях се пръкне нещо свястно.
отговор Сигнализирай
97
Българин - родолюбец
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 10
Най голямото зло за България е бсп никога да не го допуснем пак
отговор Сигнализирай
96
Комунистите ограбиха
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 8
Комунистите ограбиха държавата и народа като използваха всички облаги преди да станат "Евроатлантици". Сега отново лъжат обикновените хора, които са наивни или неграмотни, че в близкото обозримо бъдеще ще бъде построен социален рай за тях. Станишев баща и Станишев син, две поколения са на държавна хранилка т.е. на наша издръжка. Резултата от тяхната дейност е фалит на социализма и най-бедната държава от ЕС при капитализма.
отговор Сигнализирай
95
Баба Ванга
преди 6 години
Харесвам 24 Не харесвам 8
Не се бойте българи бсп е бита карта ника няма да дойде на власт електората им е пътник
отговор Сигнализирай
94
България е във НАТО
преди 6 години
Харесвам 21 Не харесвам 8
Боже пази България от комунисти те са лъжци крадци и убийци те са най големия враг на България !!!!!
отговор Сигнализирай
93
ognyanz
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
До "Провалилата се БСП": Много дълбоко си бръкнал в архива си за този копи/пейст. Публикуваш го вече хиляда пъти.И какво общо има с темата? А и другите край него.
отговор Сигнализирай
Новини