IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

700 лева месечно пожизнена държавна награда получи Ибряма


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
от нашите хора и гласувано от нашите хора. Раздавй майно льо държавни пари пожизнено. И резултата какъв е - такава реклама на Булга ристана че сме последни по абсолютно всичко.
отговор Сигнализирай
12
те са скъсали
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 13
350Е на месец? Бежанците толко помощи получават на седмица. Обаче гледай как разрева неудачниците и некадърниците без работа из нета
отговор Сигнализирай
11
Щурец и Мравка
преди 2 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
Голяма култура и изкуство да дъниш мазни маанета по сг. сватби,кръщенета и погребения и да си милионер от тая работа!А за копалите цял живот на нивата кога?
отговор Сигнализирай
10
Долу парламента
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
Едната детска възпитателка, на малкото ми дете, което е на 3 години е на 70 години. Жената цял живот работи в детска градина и е изключително добра в това, което прави. Жената продължава да работи, защото ако излезе в пенсия ще умре от глад. За сметки и други различни разходи от храна не коментирам. Та нека банкета да продължава, а нашите деца да се оправят. След още някоя година каките със джуките и късите поли май ще трябва да им полагат основите на образованието, което просто ще е фантастично
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 7
После пак кажете че не ни управлява ГЕРБ-ДПС. Раздават държавни пари на своите си хора. А българи с по 42 години трудов стаж мизерстват с 470 лв пенсия.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 9
Турчин турчина хранеше м ай но льо...с парите на българския данъкоплатец.
отговор Сигнализирай
7
пфффф
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 18
Само да ви кажа че тия двамата дето им викате турци са по-българи от вас.
отговор Сигнализирай
6
Реалист
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 9
Има в пъти по-заслужили хора от тоя "музикантин" ! Пак да гласувате за ГЕРБ!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 9
Като видя веждито и като чуя ГерП ми се драййфа.... Ибряма дето цял живот е щракал с пръсти и е обиколил цял свят с държавна награда, а учителка с над 40г. стаж рови в кофите.... Изроддди герберасттки.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 19
Лили Иванова е направила много повече за България от турчина с кларинета
отговор Сигнализирай
Новини