IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Проф. Гудев: Вярата в конспирации ни накара да вземаме какво ли не


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
По-опасни от конспиративните теоретици са лекарите, които те тъпчат с антибиотици.
отговор Сигнализирай
59
Алтерниращ онанист
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
Склонността да се вярва в конспиративни теории е гранично психиатрично състояние от групата на маниите и свързано със шизофpенията. Засегнатият може да е свръх интелигентен и начетен. В България обаче, значителния превес на убедените във всякакви глупости ("Никаква Пандемия няма, никакъв Вирус", "инжектират течности за контрол") идва да покаже че това не се отнася за масовия български селяндуp, който просто си е редко тъn, но някой му е казал че е "българите са най-интелигентните в света"
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Може да съм параноик, но това не означава, че няма никой зад ъгъла. А и е видно от поведението досега, че не само има някой, ами ни е приготвил прекрасна и болезнена "изненада".
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Една баба от софийските села, лятото пръскаше доматите и викаше: срещу ковид.
отговор Сигнализирай
56
До Замислен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Остави мисленето, не е твоята силна сърана. Пробвай нещо друго и дано имаш повече успех!Дълго е за писане, а и едва ли ще го разбереш! Само изразът" белите държави" е достатъчен да се откажа да обяснявам.Приятен ден!
отговор Сигнализирай
55
Про
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
54
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Според мен щом препоръчват ваксините... да се приеме и застраховка живот след ваксиниране в размер например от 100 000 лева. Ако тези ваксини са наистина безопасни, значи може да си позволят риска и няма да имат разходи от тях....
отговор Сигнализирай
53
Стига
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
сте наричали мнение, различно от онова, което се опитват да наложат КООНССПИРАЦИЯ!Само да вметна, много от т.нар.консппорации се случиха за кратко време, та, не знам!!!
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Ваксинираните получават дезориентация и световъртеж.
отговор Сигнализирай
51
Мафията на Борисов
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Ген. майор Васил Василев и Румен Пашата се грижат кой да бъде смачкан или убит, те издават заповедите след Борисов и Гешев !
отговор Сигнализирай
Новини