IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Шофьорът на "Пасат"-а с акт за удара с кортежа на НСО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

189
Хейтър
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Аз имам две предложения:1. Излизаме със старите коли...чакаме да мине кортеж. Става мазаницата, спират ни - ок, пишат ни акт, но се вдига МЕДИЙНА врява. НСО са под камерите.2. Всеки си слага една тип web камерка на стъклото и прави запис. Да видим дали със запис ще ви напишат акт.
отговор Сигнализирай
188
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 42 Не харесвам 2
Новината, всъщност, не е никаква новина: всички хора предварително знаеха, че простосмъртният човечец с "Пасата" ще е виновен. Поговорката:"Гарван гарвану око не вади"- в действие!
отговор Сигнализирай
187
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
Пичове отворете си очичките!!!Как ги измериха тези 50 метра, следи има ли???Не забравяйте, че и нсо-колата се е движила и е вкарала допълнителна сила при удара, естествено, че 20+ годишна кола ще се разхвърчи на части!!!
отговор Сигнализирай
186
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
КАТ трябва да направят една проверка тези от НСО много често взеха да участват в ПТП
отговор Сигнализирай
185
ФАШИСТ
преди 14 години
Харесвам 30 Не харесвам 3
КАЧЕТЕ СЕ НА ТРОТУАРИТЕ , ЧЕ МИНАВАТ ДРУГАРИТЕ !
отговор Сигнализирай
184
Р. Петков
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
до 184Браво другарю, бранете търговията, че инак няма пари за пропаганда.
отговор Сигнализирай
183
Х
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Претръпнах от решенията на властта. За целта свинете си поддържат обслужваща ибрикчийница от ибрици с различен профил. Но все повече се удивлявам на изцепките на редови форумци. То бива-бива, ама чак такава простотия и слугинаж каквато демонстрират някои ибрици във форума, надминава всичко, което съм видял, чул, прочел. И тъй като на простотията да отговоряш с етични доводи и категории си е чиста загуба, от мен кратко - ***!
отговор Сигнализирай
182
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
181 - Бе кой те бръсне за слива бе! Ти си умиращ вид - ГЕРБЕР:)
отговор Сигнализирай
181
do 177
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Misho Birata... toq deto Parvanov mu urejdashe licenza li imash predvid? Ne sum komunist da piq Ledenika..
отговор Сигнализирай
180
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Вече ще се моля следващит път НСО да ги срещне БЕЛАЗ на пътя:) Има ли смъртен случай от тях ще черпя, защото ще знам, че са спасени десетки животи!
отговор Сигнализирай
Новини