IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

За последно: Да надвием пошлостта и агресията!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
IrD $ DGD
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Човекът е обществено животно.Обществото е изобретило три способа да се държат хората в робство: насилие, пари и свобода.Цялата власт произтича от народа и никога не се връща към него.Политиците умеят да говорят дълго без да кажат нищо, служейки си с много лъжи, които представят за истина.В парламента половината от депутатите говорят за неща, които не разбират, а другата половина не разбира за какви неща се говори.Обещават ли Ви да превърнат мечтите ви в действителност, очаквайте да превърнат действителността Ви в мечта.По-добре е да паднеш на лешоядите, отколкото на политици. Първите ядат мъртвите, а вторите живите. В Индия никой не знае броя на свещените крави, а у нас броят на свещените ***.Лошо живеят тези, които смятат, че ще живеят винаги.Който изгуби честността си, не може повече нищо да изгуби.Каква полза могат да донесат само законите там, където няма нравственост? Отначало ли е нищо - и нататък нищо.Всичко само се изменя и нищо не се губи.Усмихвайте се... Утре ще бъде по-зле.Докогато това е истина,това ще е истината!
отговор Сигнализирай
15
!!!!!
преди 13 години
Харесвам 26 Не харесвам 17
Аз пък пожелавам на българите никога вече да нямат такова *** за президент !!!
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
ТИКВИИИИИИИ,в аааааааааааааааааааааааааааааааааатака!!хахахахахахахаха
отговор Сигнализирай
13
НИКОЛОВ-СТОЙКОВ
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 11
а другаря ГОЦЕ трипера кое му е пошло!?че ни хванаха като твой спонсори с крадени 12 МИЛИОНА ЕВРА ??или агресията е да причукате КЮЛЕВ в центъра на европейска държава посред бял ден!???или да купиш мезонети в ПАРИЖ И СОФИЯ на синът си бедно студенче с президентска заплатка? А ГОЦЕ ти дори лъжеше че не си бил ДОНОСНИК А СЕ ОКАЗА ДАЖЕ И ПАРИ СИ ВЗИМАЛ ДА КЛЕПАШ;))))
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
Простациииииии и *** България ви е много!Вижте си коментарите ***,те са ОТГОВОРИТЕ на въпросите ви!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Не ме слушай какво говоря...гледай ме какво правя
отговор Сигнализирай
10
ми
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Умна и красива била звезда Марина.но много семейства почернила и разделила затова и до днес е към звездите от небесклона.Там едва ли мислят с добро за Земята!
отговор Сигнализирай
9
До 6 Първанов отгова
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 18
Защото са умни и начетени!Защото са възпитани!Защото владеят по 4\четири\ езика!Защото ти си на светлинни години след тях!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 28 Не харесвам 17
Колко е жалък само! Намерил да дава акъл! Ами нали ти Гоце се разплу от кражби и други порочни дейности за тези 10 години!
отговор Сигнализирай
7
пиончо
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 15
Ме ми говорете за тоя мазник , а ми кажете как да оцелея от махмурлука.Изкензах се вече и си хвърлих горещ душ.
отговор Сигнализирай
Новини