IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Дъжд от оставки на заместници посрещна служебните министри


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

81
до 88
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Умнико социалистическите партии не правят социализъм а социална пазарна икономика. Затова и са ги избрали пред десните партии. И то тамошните десни са доста по-леви от нашата БСП. Само у нас има либерални десни партии във властта. Тия партии са изхвърлени на бунището на истарията още около първата световна война а у нас НДСВ, ДПС и РЗС се репчят че са леберали :-)
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Не виждам оставки в БДЖ и пощите, след като кадрите на петербурски ги доведоха до фалит
отговор Сигнализирай
79
макето
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
до 110 оптимист си очаквам гражданската война да почне по рано
отговор Сигнализирай
78
Ф.С.В
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Както казват французите -Въпрос на вкус ) ако са самонадеяни и глупави сами ще се спуснат с шейната към пропаста
отговор Сигнализирай
77
Синоптик
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Валеж, валеж, ама какъв валвж?И где вали, в затвора ли?
отговор Сигнализирай
76
Ф.С.В
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Нищо няма да се направи за народа ! Ако ГЕРБ спечелят пак изборите което е абсурдно поради зараждащият се много силен червен шамар - то есента ще е меко казано гладно революционна - и БСП да спечелят не виждам изход понеже 23 г всички тези партии работиха за обедняването на хората - отборите са два На Богатите (властимащите) и на бедните (народът) България буксува на едно място и изхода е поне 50 милиарда за хазната и държавни инвестиции във всеки отрасъл !както и шоково вдигане на доходите
отговор Сигнализирай
75
Не законен
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Причината е, че според Конституцията на България човек с двойно гражданство не може да заема такива постове,а Райков има двойно гражданство!
отговор Сигнализирай
74
darling
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Марин Р. да не стане от everybody's darling, в everybody's ***?
отговор Сигнализирай
73
до 95
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Аз съм ляв но не от БСП. А ти си мислиш че си десен защото си от гроб. Татяна Дончева добре ви го каза че Серго и Бойко са слуги на една и също олигархия. Та и ти олигархически клакьор. Е гроб са по-удобни от БСП че като десни спокойно пренавиха колана но пък взе та се скъса. Сега има кръвно ама късно... Гледам че вашите тичали в БСП да се пребоядисват за енти път. Кръвта вода не става, пишат вестниците днес :-)
отговор Сигнализирай
72
факлата
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Народът излезе на улиците, започнаха хора да се самозапалват. А подалите оставки Борисов и Дянков вече няколко пъти се похвалиха колко много са постигнали. При сдаването на властта в ръцете на служебната правителство Борисов пак се похвали с финансова стабилност, магистрали, метро и залата Арена Армеец. В същото време западният печат бие тревога по повод събитията в България.
отговор Сигнализирай
Новини