IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Бурките в България: Да не сме в Персийския залив?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
Загрижен
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Просто ПИНГВИНИ!И добре охранени се забелязва и през перата ;-)))
отговор Сигнализирай
27
Хай Торанага сама
преди 9 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Нинджи в атака. Зад тихите убийци е придружаващото лице.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
До TURKIYEГрешиш. Тука няма никога да стане Пуйкия.
отговор Сигнализирай
25
ЕКЗАРХ ЙОСИФ
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
А какво ще стане ако в ЕС приемат директива след 30 г да сменим религията с ислямска за да не падне съюза както Рим навремето приел християнствОто за да не се разпадне империята ?
отговор Сигнализирай
24
Али Баба
преди 9 години
Харесвам 34 Не харесвам 1
Аз на мойто Айше му слагам бурка вкъщи, да не я гледам колко е грозна, обаче навън я пускам без бурка и все едно разхождам питбул, никой не смее нищо да ми направи
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Като ще се брадат да се брадят всите и от брадите си да се не озъртат като оня от снимката,кво зяпа,да си зяпа неговите дето ги повел да пои,чянти преметнали,ама че мода,крак връз крак в кафенето преметнали,пък се крият като крадци забрадени,хайде всичките да се брадят да си ги знаят,отдалеко да ги виждат и да ги знаят на версия да не им дават щом кат са паралии,отвсякъде гепят и чянти за прикритие носят,бяха бели торби за пазара,да не изглеждат с тях на свраки със сиренце ще ги менят на черни.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 0 Не харесвам 17
Не може да ги забранят все едно да забранят на бедуините да не носят тез торби на главите та устата им да се пълни с пясък. Ще кажете пясък няма е да ама има прах, тъй че първо заловете финансиста не тез бурки, вместо цялата държава да се занимава с облеклото на хората.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Ливан е съвсем друга история и Ливан беше страна с развиващо се общество, красиви жени и осъвременен ислям. Обаче *** сега виж кой взе връх и за какво става въпрос. Разбира се евреите помогнаха много с бомбардировките си.....
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 29 Не харесвам 0
Толеращина, толеращина., ама докога? Наскоро мюфтия съди училище с името на Христо Ботев, че не давало на 12-годишната му дъщеря да носи бурка.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 42 Не харесвам 0
Спрете парите и пингвините изчезват. Човекът просто по-културно го е казал.
отговор Сигнализирай
Новини