BGONAIR Live

Министър Лукарски и любимата му Ива си казаха "Да"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
рашин
преди 10 години
Харесвам 61 Не харесвам 22
Привет на путиновските драскачи!
отговор Сигнализирай
41
Антибълг.- Герб
преди 10 години
Харесвам 45 Не харесвам 71
Чуждопоклонниците от Герб са направили евроатлантическа сватба , по скоро чисто американска! С бели столчета от двете страни на пътеката и другите глупости! Явно доста мразят българското а от там и Народа !
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 40 Не харесвам 71
Поредната безвкусица и гнyc...
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 36 Не харесвам 18
Доста е мощна булката....
отговор Сигнализирай
38
зъбaткo джeлeв
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 55
тиквaтa се е изтъпанил като пън
отговор Сигнализирай
37
НЕ!
преди 10 години
Харесвам 42 Не харесвам 69
НЕ ХАРЕСВАМ МЪЖ ИЛИ ЖЕНА ДА ОСТАВЯ ЖЕНА СИ И ДЕЦАТА СИ И ДА ХУКВА СЛЕД ДРУГА ФУСТА НЕ ИСКАМ ТАКИВА ХОРА ДА УПРАВЛЯВАТ ДЪРЖАВАТА МИ КОИТО СЕБЕ СИ НЕМОГАТ ДА УПРАВЛЯВАТ - ЩОМ ВЕДНЪЖ Е ТРЪГНАЛ ПО ТОЗИ ПЪТ СЛЕДВАЩИЯ НЯМА ДА МУ Е ТРУДЕН ДА НАПРАВИ ТРЕТА СВАТБА - ЖАЛКО ЗА СЪЗДАДЕНИТЕ ДЕЦА НЕ МИСЛЕТЕ ЧЕ Е ЛЕСНО НА ДЕЦАТА МУ ЩЕ ИМ БЪДЕ ВСЕ ПО ТРУДНО ЗНАЯ ГО ОТ ОПИТ
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 41 Не харесвам 68
Мен пък ме радва, че е направил сватбата си показно и разточително...Нека тия, които са го вкарали във властта,след като са гласували за него, да видят какви елементарни хора ни управляват и как харчат парите на всички българи!
отговор Сигнализирай
35
Шоп™
преди 10 години
Харесвам 65 Не харесвам 29
в Русия солташака на Путин, Песков, наскоро сключи трети брак, а в Чечня, пак под портрета на Путин 46-годишен милиционер се венча за 17-годишна ученичка.Коментирайте си тях, какво коментирате човек, който се жени по всички правила.Големи моралисти се извъдихте...Когато кремълския *** се разведе, раздувахте колко пичовско било да си има млада любовница. Клоуни....
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 28 Не харесвам 56
Такава сгода и никой да няма една минохвъргчка ...
отговор Сигнализирай
33
Тц,тц,тц...
преди 10 години
Харесвам 23 Не харесвам 54
От класово, вече ни превърнаха в Кастово общество!!!!!0 процента мутренски "елит" граби и управлява останалите 90 процента Жа...бо....***!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини