BGONAIR Live

Бизнесът ни се ожали, плащал най-скъпия ток в Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Частникът, като тях, Ковачки продава скъпо. Искат все от държавата да трупа дългове заради техния бизнес и да им продава все евтино. Високите цени стимулират предлагането и скоро Ковачки ще им продава още повече скъп ток.
отговор Сигнализирай
Новини