IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Гешев: Не може главният прокурор да бъде привикван със смс-и


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

84
А по-сериозно де
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Май ще става като онзи случай, как беше, "на коленее...."
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Каскетът кърти :)))))) Уникален стил тип цивилен милиционер от 1987 г.
отговор Сигнализирай
82
do 87
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
е щом племето не вижда алтернатива на мутренската си държава ми нека е герб бе, кой ви спира да си режете клона, ако племето е тотално тъпо да мисли така значи правилно трябва да бъде унищожено, и герб добре действат в тази насока, то мутрата и да иска друг вариант не може да предложи щото толкова си могат.Затова не гласувам за Нинова защото не трябва да се спасява простия матр'ял.
отговор Сигнализирай
81
ГЕРБ = Мафия
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
ГЕРБ управлява защото фалшифицира изборите и купува гласове.
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Само да допълня. Всичките ми познати и обкръжение не харесва ГЕРБ, но когато дойде време за гласуване, се гласува за ГЕРБ, само и само БСП да не са на власт.
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
Това, което червените не могат да разберат, е че герб управляват, защото народът ви мрази. Наказател вод. И така ще е. Ако не сте свикнали, свиквайте.
отговор Сигнализирай
78
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Що да не може ти да не си господ като правиш активни мероприятия срещу президента подслушваш го , подслушваш висши военни заради некви битовизми (може и да се възбужда като се рови в чершафите на другите) може ама искаш специална покана подмазвач и *** нищо не разбиращ от право.
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Браво Круме! Според червените, ако не ги харесваш, значи си от герб, ама те толкова могат, не ги съди.
отговор Сигнализирай
76
Ханчо
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Кажи нещо за оня с терасата 200 квадрата?
отговор Сигнализирай
75
Ие
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Президента Радев изменил на държавата щот уредил жена се на работа. Ухахахахаха Абе Кратунчо, а тия дето дават на баба ти 200 лв пенция те не са ли държавни и народни изменници? Що гешев си трае за тях??Списъка с *** е много много дълъг. И се почва от номер едно.
отговор Сигнализирай
Новини