IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Психиатър: Страхът може да улесни възможността от зараза


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Фобос
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
"Успокоителната" статистика показва, че, например, в 1,2 млн. град София биха умрели 3% - или САМО около 40 000 души! Бъдете спокойни, хора!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
До там ли стигнахте от тази телевизия. Да интервюирате психиатри за проблем който касае нормални хора. Водещата се нуждае от психиатър. Обикновено се канят вирусолози или най-малко психолози. Уточнение - психологията не е медицинска дисциплина. Колко сте невнимателни - да тръбите че от 100 заразени, 80 оздравяват, 3 умират и не уточнявате къде отиват останалите 17. Най вероятно е да заминават в друго измерение. Ниско е нивото на журналистиката, "короната" е едно от решенията за оправяне.
отговор Сигнализирай
11
Щерю
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
"Според данни на СЗО от 100 заразени - 80 оздравяват и само трима умират." - а останвалите 17 човека сигурно отиват в друга Галактика и ги изключват от статистиката тук...
отговор Сигнализирай
10
Киро Х
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
"Според данни на СЗО от 100 заразени - 80 оздравяват и само трима умират."Браво, не само, че е сериозен психиатър, но явно е и доста добър математик! Синус, косинус, тангенс и котангенс отсекъде брат!
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
В тази държава, от престилките ли гиотвързвате,преди ефир.Значи има болен,или барсагейт ще възпризведе промяна,във второ действие на операта от Дванайста нощ.Излизат трабадурите.В далечината се чува алт.Дон Алегронадава ухо.Слънчевите лъчи обагрятлистата на палмите.
отговор Сигнализирай
8
Додо
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Предполагам им взимате по нЕкой лев на такива Отрепляци, като този чОкундур, за да им публикувате името и снимката, а те да ръсят мозък, като примерно това, че водата е мокра, или, че стреса е вреден! Ако го правите без пари се минавате жестоко!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Прав е. Стресът и импулсивните действия намаляват съпротивителните сили на организма. Така че призивите да няма паника имат и някакъв смисъл. Хладнокръвен разум трябва в такива моменти, проблемът е че у някои наши политици разум съвсем отсъства.
отговор Сигнализирай
6
все тая
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
какъв е тоя 'ШАМ' ?
отговор Сигнализирай
5
Хаха
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Къде го намерихте този?
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
"Според данни на СЗО от 100 заразени - 80 оздравяват и само трима умират.""само"!?!А какво се случва с останалите 17?
отговор Сигнализирай
Новини