IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Балтов: В "Пирогов" има много млади с коронавирус, потърсили късно помощ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

70
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
мре народа,стар, млад - ковид не прощава!
отговор Сигнализирай
69
MUXOBOIKO
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 14
Пандемия няма, има тежка ционистка ПЛАНдемия!
отговор Сигнализирай
68
Чeбypaшка
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Няма да оставя пост, преди да платите. Боко, 12:30 стана в понеделник, а още не сте отворили касата за изплащане на хонорари. Ако продължавате така, отивам в другата централа. Не се търпи вече.
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 34 Не харесвам 6
Клатиме влака да изглежда, че върви. Пълен блокаж на държавата, всички институции са в ступор и чакат човека от джипката да им каже какво да правят. А той освен да ги прати да асфалтират, за друго не може да се сети.
отговор Сигнализирай
66
Архангел Псувнаил
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 18
Пандемия няма, има тежка ционистка ПЛАНдемия!
отговор Сигнализирай
65
УМЕН
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 24
Абе кух, ако имаше такава опасност за каквато ти говорят правителствените калинки, защо тогава не затвориха границите март месец и никой да не можеше да влезе в България. Щеше да излезе много по евтино да плащат издръжка по хотели дори на няколкото хиляди българи извън страната. ВСИЧКО Е ЕДНА ГОЛЯМА ЛЪЖА И САМО ТЪПАААЦИ ВЯРВАТ В НЕЯ!
отговор Сигнализирай
64
АК-47
преди 4 години
Харесвам 22 Не харесвам 20
А сега, де! Джамбазки ви го каза. Доброволец е във ВМА. Видял в е COVID-отделението лидери на протеста, в интензивен сектор на кислородно дишане. Представяте ли си, колко още хора са заразили тези "умници", защото всички те крещяха без маски, даже ги горяха. Останалите безумци продължават да вършат същото, докато и те не влезнат там.
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Има ли статистика за наркоползващи? Или ползващи стимуланти?
отговор Сигнализирай
62
пияница мистик
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
*** комунистчета, нали ако Бойко само си помислил да затвори всичко щяхте да грапвате сопите :) Явно Бойко ви е чул и се е уплашил и затова ви остави свободно да си щъкате и да горите маските, защото такъв вирус няма. И Мангърчо ви го каза и вие бяхте много доволни от него, а Мутафчийски го оплюхте. Бъзикахте се: Къде са камионите и чувалите с трупове? Е, ей ви на, спасов ден дойде, другари и този път Бойко не ви е виновен, а вие самите
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 12
А некадърно, ти цяло лято прави протести и се бута нагъсто в хората, сега правителството виновно.
отговор Сигнализирай
Новини