IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Кирил Петков: Въпросът с гражданството ми е решен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

109
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 19
В решението от канада е посочено,че канадското гражданство отпада от датата на подаване на молбата.Така,че,успокойте се и дишайте.Кирчо ще е новия министър председател.
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
136 Казва се, граждани на Република България, т.е. всички ние.
отговор Сигнализирай
107
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Кириле,вземи открадни 2,3 милиарда за да те уважават хората.
отговор Сигнализирай
106
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Опаляаааа...Сутринта последователите му във фейса бяха 70 бона,а сега 76.С голямата подкрепа не троловете,които го плюят в нета.Някой *** да сподели в рубли ли плащат или приема само евро?
отговор Сигнализирай
105
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Петков е прецедент в световната практика. Назначен е за министър в нарушение на конституцията, отгоре на всичко има и претенции, да работел заедно с Василев и Денков, които да са, респективно министри, по финансите и образованието.Пълен абсурд! Това никъде го няма. Осъзнайте се, направихте България за смях, свалите доверието в банките й, носите си ваши приятели, да инвестират в тъпите ви автомобили. Назначихте армия от "съветници", заместници, от приятели и любовници. Без конкурс,високи заплати.
отговор Сигнализирай
104
Бонго Бонго
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Редник Радев УВО 2021
отговор Сигнализирай
103
да ама не
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
За ваше съжаление всичко е валидно.Назад не се отменят актове.Каза го конституционен съдя.По тази логика,бракове,сключени от длъжностно лице с двойно гражданство трябва да са невалидни...ама не.
отговор Сигнализирай
102
Асан
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
Селяни от Банкя не са граждани :)))
отговор Сигнализирай
101
Бонго Бонго
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Редник Радев 5 крачки пред строя излез напред.За ИЗМЯНА, за РАЗДЕЛЯНЕ, ЗА НАЗНАЧАВАНЕ НА КАНАДСКИ ГРАЖДАНИН НА РАБОТА КАТО МИНИСТЪР, ЗАТВОР 50 Г!!!
отговор Сигнализирай
100
Радева зима иде
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Значи работата е ясна, всичките му подписи до 20 август са невалидни. Радева калинка.
отговор Сигнализирай
Новини