BGONAIR Live

Лекари искат неимунизираните деца да не ходят на училище


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
И какво :Запада ще ни НАЛАГА , ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО ВАКСИНИРАНЕ ,...ПАК , ТАКА ЛИ ????
отговор Сигнализирай
36
...и още нещо,
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
като останат в къщи, най-много да поумнеят, нищо друго не може да им се случи.
отговор Сигнализирай
35
Има решение,
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
не ваксинирани учители да преподават на не ваксинирани ученици, с не ваксинирани родители... по някое време може и държавата да се разцепи на две.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Решение има едните/ваксинирани/, сутрин, др/неваксинирани/, след обяд и въпросът е решен.:))
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
Все пак болшинството лекари са изкуфели бабушкери от тошово време, няма как да има рационална мисъл в комкратуните им. Пишат рецепти за безполезни билкови отвари, вземат си комисионните,не издават касови бонове при преглед и им дреме за нечие здраве.
отговор Сигнализирай
32
Излишни проблеми
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Училища за имунизирани и за неимунизирани. Мамите ще са на един акъл. Ако някоя група е в грешка ще го разбере със сигурност
отговор Сигнализирай
31
Рендето
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Айде и тези решиха да дават наклон на фуя, не съ наситиха на пари, ей!
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 9
Ха! Чудо голрямо! Без друго посещаването на съвременнтото училище е огромна загуба на време. Че е и опасно за психическото и физическо здраве, на това отгоре. Благодарим за мярката. Супер идея. Още хиляди деца можете да отпишете от редиците на учениците, посещаващи училище. Има си домашно образование. Гледайте си работата. Ще се чудят вече какви задължения и забрани да ми въвеждат и как да извиват ръце! Некадърници!
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 9
Не е ли малко нагло лекари да решават кой да ходи и кой не на училище. Май това наподобява тошовото време, е що така. Нали доста родители поради една или др причина се бориха ваксините да не са задължителни, а доброволни, кво става сега. Не срещу ваксините трябва да са хората, а срещу думичката задължително.
отговор Сигнализирай
28
www
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 8
"Насила хубост не става"...От статията не става ясно, какво точно ги притеснява "лекарите"...В крайна сметка лекарите трябва да лекуват, а не да увреждат хората. А хората се разболяват не от липса на "ваксини", а от химизираните и изкуствени храни и води, от "лечебните химични медикаменти". Децата няма да станат по-здрави ако всяка година ги "ваксинират" за каквото и да е било. А що се отнася до училището - те децата още от първи клас са отвратени от него.....
отговор Сигнализирай
Новини