IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Радев: Днес се разделяме с двама достойни летци


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Бонго Бонго
преди 9 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 6
Вижте едно и също началство откакто Радев е на власт. Този случай е поредният и няма уволнени генерали. Радев е виновен.Трябва ли да се разделяме с още бг летци, заради Радев???Оставка незабавно от целият главен състав с Радев.Вън!
отговор Сигнализирай
31
сащ-мощ и сила
преди 9 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Рюндю 6юндата,защо откраднати жената на свиленски,само руските варварски племена правят така и маанетата
отговор Сигнализирай
30
Лека им Пръст
преди 9 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
29
Бонго Бонго
преди 9 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
28
KOPH
преди 9 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
27
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Бог да ги прости,но това са суровите реалности на живота,живеем в 21век и загиваме от автомобили,кораби,самолети и т.н.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 5
Рундьо кой ше плаща самолета :)))
отговор Сигнализирай
25
Валерия
преди 9 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 8
До 20Эагиналите пилоти са били эад гърба на Десьо да правят масовка и да му пазят гърба по време на рекламни ПР видеозаписи!!!! Ф 16 эащо не направи лумпинга като толкова искаше шоу нашия президент а нареди др уги да рискуват вместо него?????
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 7
Един от двамата сигурно е получил инфаркт или инсулт от високия холестерол.
отговор Сигнализирай
23
?!?
преди 9 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 7
За съжаление, по времето на Радев Разединителят и неговите правителства погребахме трима летци, петима полицай, не се знае колко военни . Това в повече от всичките му повече от всичките му предшественици взети заедно. Тоя няма нито морал, нито чест сега е ясно, че и съвест няма! Тримата летци са от неговото поделение да си помисли добре, греши ли се някъде.
отговор Сигнализирай
Новини