BGONAIR Live

Няма мир: Путин планира да приключи с целия Донбас до 18 месеца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

119
ВЪН
преди 4 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 8
Наглите украински просяци от България.Ще ги храним тия Мизрябъли ,ВЪН,ВЪН
отговор Сигнализирай
118
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 13
3 дена до Киев станаха 4 години в донбаските блата. 18 месеца сиг значи 18 века, но на русофилите не им пречи да вярват в приказки и басни!
отговор Сигнализирай
117
Аааа
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
да, западните разузнавателни служби...Тия дето разкриха ОМП на Садам.
отговор Сигнализирай
116
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 7
До: Само питамОще ли просиш ,бе просяк тук е България ,а не.бадеростан .Ясно ли ти е и ще наритаме всички нагли просяци на зеля от тук,дето са се набутали,а вие си пишете в българските сайтове
отговор Сигнализирай
115
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 4
Естествено след като зелени е нацист си въобразява че печели войната и не иска да капитулира Путин ще вземе не само Донбас но и 100% Одеса успех на братушките
отговор Сигнализирай
114
зулу
преди 4 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 8
Медийите,розовите понита,крадливата зелка колкото и да врякате рано или късно поливината украйна ще мине към русия.
отговор Сигнализирай
113
зулу
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 7
Медийите,розовите понита,крадливата зелка колкото и да врякате рано или късно поливината украйна ще мине към русия.
отговор Сигнализирай
112
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 8
До: Българин 102 - През 60-те години на 20 век в училище ни натрапваха,че войната 1941-45 година за ссср е израз на ВЕРОЛОМСТВО,сиреч,че Германия вероломно е нападнала сссрът,ломейки вярата.Никой даскал обаче не ни обясни какво означава този термин-"вероломно нападение".Сега вече е ясно-нарушен е договор между двете държави за ненападение. Прикриваха съюзните договорености
отговор Сигнализирай
111
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
Сто години ще се гъбарка този чрез операцията си и ще изтребва невинен народ.
отговор Сигнализирай
110
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 11
Никакви 18 месеца няма да има. Русия няма как да напредне повече. Вероятно ще продължи да тероризира украинците с ракети и дронове, но до есента войната ще свърши, защото ще е изместена от икономическия колапс на империята, на която все не й стига земята и иска още и още от съседите си. Путин е оказа "голям стратег", няма що?!!!
отговор Сигнализирай
Новини