BGONAIR Live

Няма мир: Путин планира да приключи с целия Донбас до 18 месеца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

139
Пак
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
До: Истината,Лъжеш,и го знаеш....
отговор Сигнализирай
138
Файловете Абще...
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Путин преди години каза ,че "бала на сатанистите"скоро ще свърши.....
отговор Сигнализирай
137
Истината
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 8
До: ПомнетеВ Истанбул не е имало преговори, а ултиматуми на убиеца ПутинРусия е поискала начело на Украйна да застане проруският бивш депутат от Върховната рада Виктор Медведчук, Донбас да премине изцяло под контрол на Москва, а Украйна да признае това, като направи изменения в Конституцията. Друго искане на Русия е числеността на украинската армия до 50 хиляди души и Украйна да унищожи цялото си оръжие с радиус на действие над 20 километра и руският език да стане държавен.
отговор Сигнализирай
136
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
До: ИстинатаИ тая просешка истина сме я чели 1000 пъти
отговор Сигнализирай
135
Прав е
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
Тръмп преди време е казал че ЕС,пречи на мира в Украйна.
отговор Сигнализирай
134
Бря
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Украинците барабар с русофобите счупиха ***.
отговор Сигнализирай
133
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
супер по 1000 трупа средно на ден * 30 дни * 18 месеца = 540 000 ем да им е честито на руснаците, сега и без сталинк и до 2000 ще стигнат
отговор Сигнализирай
132
Помнете
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 8
Русия беше готова на мир преди 2 г.в истанбул,с много добри резултати за Украйна, явно някой не искат даси спомнят кой спря този мир,не Русия а Англия и запада!!!
отговор Сигнализирай
131
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
До: анонимен153 Да ти се меси в преговорите Борис Джонсън ли наричаш независимост :)
отговор Сигнализирай
130
Бай Оня
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 10
До: анонимен 145. Истински късмет за нас е че в Русия управлява разумният и трезвомислещ държавник Пуитн. Ако беше някой патриотар-истерик като Медведев, до сега да е почнал европейската война.
отговор Сигнализирай
Новини