BGONAIR Live

Няма мир: Путин планира да приключи с целия Донбас до 18 месеца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

109
Прогностик
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 8
Мир ще има тогава, кога В.Владимирич легне до В.Илич.
отговор Сигнализирай
108
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: КарачанаковНе е паднал от висок етаж. Самоубил се е в затвора като Ъпстейн.
отговор Сигнализирай
107
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
До: ИстинатаОще една "истина" на просещия роб на борето джонсън от задкарпатски бандеростан
отговор Сигнализирай
106
Само питам
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 12
Какво ще се случи с българските русофили след като психопата Путин пукне и Русия се разпадне?А/ Ще има вълна от масови самоубийства, истерия, депресии и други психични заболяванияБ/ Ще емигрират в остатъчна Русия за да я защитават от "агресията на САЩ и Запада "В/ Ще заобичат Китай и другарят Си Дзинпин.Г/ Ще станат нормални българи
отговор Сигнализирай
105
Samo minavam
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 13
До 18 месеца, Жужето, да не го къпят в Москва река
отговор Сигнализирай
104
Истината
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 12
До: анонимен124Отличителна черта на задунайският руски роб е, че започва да плюе по България и българите, да ги омаловажава и принизява. И всичко това с цел да изтъкне на този фон мнимото величие на Русия.
отговор Сигнализирай
103
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 12
къди изчезна путин напоследък да не би като е видял сметката от войната да му е прилошало
отговор Сигнализирай
102
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 15
Психопата Путин и руските зомбита започнаха войната за да поправят "най-голямата геостратегическа катастрофа на 20 век" а именно разпадането на СССР. И вече започнаха да получават СССР. Изолация, дефицит, задълбочаваща се технологическа изостаналост, стотици хиляди ГРУЗ 200, репресии срещу противниците на войната..... И накрая путинова Русия ще свърши така, както свърши СССР!
отговор Сигнализирай
101
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 2
До: анонимен 108- само с Апостола не си прави гаргара,тъпоглавий екземпляре!!!
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
До: анонимен 108- само с Апостола не си прави гаргара,тъпоглавий екземпляре!!!
отговор Сигнализирай
Новини