BGONAIR Live

Няма мир: Путин планира да приключи с целия Донбас до 18 месеца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

189
Точно така
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 16
Мачкай западната тиня!
отговор Сигнализирай
188
123144
преди 4 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 11
Не го знам Путин какво ще го прави този Донбас, след като е ясно, че руснаците нямат за 5 цента акъл и не могат да го развиват. Освен да викнат китайци да им покажат кое как се прави и да строят там, друга възможност нямат.
отговор Сигнализирай
187
И други са планирали
преди 4 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 2
Александър Велики,Хитлер,Клеопатра,Чингиз хан,Наполеон и др.Всеки от тях си е втълпявал че е всемогъщ и че може да владее каквото си пожелае.В крайна сметка са завладели метър на два- за все!
отговор Сигнализирай
186
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 4
Нещо се узори с приключването.
отговор Сигнализирай
185
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 8
Аре вземай одесата и ги приключвай, стига се мотка.
отговор Сигнализирай
184
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Голяма мотня е тоя!
отговор Сигнализирай
183
вододавв
преди 4 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 6
Той киев за 3 дни щеше, така, че директен превод Добас за 18 месец = 20 години за 3 села ахахах. Няма толкова жалка държава като РаЗия. Дано като се разпадне да не я спаси Америка за пети път последния век, тая блатна ***.
отговор Сигнализирай
182
АНОНИМ
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Нима някой наивник е очаквал мир? Знае ли някой истинските цели на Путин? ВЕрвайте му, зомбита.
отговор Сигнализирай
181
дезинтегтатор
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
До: Само питамСпоред мен си леко шизофриниран. Погледни и в другите теми, да не са постовете ти там. А когато пишеш неразрешени неща срещу някой, е нормално най-малкото да те изтрият. Да не говорим, че ако аз бях мод, щях да ти бана всички айпита.
отговор Сигнализирай
180
дезинтехратор
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 11
До: анонимен 181. А в Украйна колко е минималната и как е фронта? И недей сравнява я ълки с круши. В Русия в едно село плащаш 15 долара за отопление, в Австрия палащаш 1000 евро . СКОРО и тук ще плащаме толкова, след ли ерализация цените на електроенергията. Обещаха ни да е след година или две, хората да изтръпнат от еврозоната.
отговор Сигнализирай
Новини