BGONAIR Live

Няма мир: Путин планира да приключи с целия Донбас до 18 месеца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

169
ХА !
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 6
Лошото ще дойде след като русия завладее Донбас или цяла Украйна . . . . Тогава Тръмп упорито ще предлага на Кремъл още по-големи инвестиции в Русия . И не само той но и повечето санкциониращи държави . Защото също като русия повечето държави не се интересуват от хората а от личните си печалби . За най-голямо съжаление много малко държави ще продължат санкциите срещу русия след края на войната . Докато интереса е водещ не чакайте мир и справедливост .
отговор Сигнализирай
168
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Това е като план за ремонт каквото и да си планирал като време и пари накрая ще се удвои
отговор Сигнализирай
167
Скорпион
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 6
До: Ада на чебурашкитеМой човек, Путин гледа да няма цивилни жертви. Е може парчета от някой свален дрон или прихваната ракета да доведе до жертви, но ние в България даваме повече жертви по пътищата отколкото в Украйна по време на война.
отговор Сигнализирай
166
Скорпион
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
До: Ада на чебурашкитеМой човек, Путин гледа да няма цивилни жертви. Е може парчета от някой свален дрон или прихваната ракета да доведе до жертви, но ние в България даваме повече жертви по пътищата отколкото в Украйна по време на война.
отговор Сигнализирай
165
Ада на чебурашките
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
До: анонимен 175. Мдаа, и при Дойран генерал Вазов се е бил с украинци, не с англичани и после украинците са свалили знамената в почест, не англичаните. Да ви имам чебуращническите глупости.
отговор Сигнализирай
164
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 5
Дъртият ще умре ,но ината му - НЕ ! Историята показа, че "Киев за 3 дни" задмина Великата отечествена по продължителност! Значи още 18 месеца ще продължат до разпада на Блатото!
отговор Сигнализирай
163
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
До: KlinghofferКъде е казал Путин това ,дай информация или лелята ти на пазара е чула ?)
отговор Сигнализирай
162
??????
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Твърде късно е за премирие ....Вече всички са ALL-IN.....
отговор Сигнализирай
161
Сандо
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
ооо няма да е до 18 месеца и може и да не е само с Динбас ... но вие се надявайте да е така
отговор Сигнализирай
160
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
Защо обвиняваме само Русия, че не иска мир? Вижте в съседната статия какво казва Мерц. Той иска ли мир? Казва, че само военно или икономическо изтощение на една от страните ще доведе до края на войната. И как запада и особено Германия и Англия биха изпуснали тази добра за тях ситуация и не биха искали да унищожат Русия. Освен това не се бият те, а ползват украинците. Да харчат се едни милиарди за Украйна, но ако могат да унищожат Русия и и вземат ресурсите, ще си е струвало.
отговор Сигнализирай
Новини