BGONAIR Live

Украйна предлага помощ срещу иранските дронове, но иска пари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
Просяка-наркоман в действие !
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 3
Май доста време САЩ не могат да победят Иран.Че чак с Израел са заедно и пак не могат. Иранците са корави и не се предават
отговор Сигнализирай
39
Веселинъ7112136860
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Това,което според мен се случва е Орбан и Зеленски съвсем калкулирано да ни сервират театър на сърдитост,така че да се създаде уж сериозен мотив за военна интервенция на Унгария в Руска Украина..Всички добре знаем,че произходът и на Орбан и на Зеленски е еврейски,а още по-добре но е ясно,че принципът на единство на противоположностите е вековечен еврейски принцип за постигане на дадена цел чрез оправдание на средствата. Маджарското малцинство в Украина е потомствено на убийците на Българи и Руси
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
Същия този дето се оплаква, че са го нападнали незаконно, а сега иска да помага на агресори с тяхната незаконна война. Как това изглежда нормално?
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Прав е, така трябва. Всичко се търгува. И Тръмп търгува, и Зеленски също. И Европа си търгува с хилядите убите украинци.
отговор Сигнализирай
36
Веселинъ7112136860
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 5
Мазен и гнусен евреин! Пари,власт,плюскане...дрога! Убиец на Руски деца в Украина! А Путин съвсем умишлено бави и бави влизането на Руската армия в Киев и Одеса,докато пред очите на потомци на Великата Червена Армия Русия бива обграждана всекидневно с войски ,ракети,бомби. Мазна еврейска хитрост е да се бави,така че светските да си отидат ,а децата на ж..и .д...О..в..е.. т..е.. продължат да бавят,бавят,бавят. Уви,не знам дали ще ми се сбъдне мечтата да видя потомци на Маршал Жуков да управляват!
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 3
Ако украйнец не ви иска пари, спешно проверете дали има пулс и се обадете на 112.
отговор Сигнализирай
34
Справедлив
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 4
Украйна е разрушителен хъб на световното богатство. Трябва да бъде премахната.
отговор Сигнализирай
33
Прям
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Световния *** се натрупа изключително много. Военолюбците имат материал за разчистване.
отговор Сигнализирай
32
Професионалиста
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Както казва един познат:Украинци,това не е националност,а професия.....
отговор Сигнализирай
Новини