BGONAIR Live

Покрай Москва монтират още над 40 кули с ПВО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
кой сра в гащите
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
ами трябваше ли на путлерофашистите да нападат Велика Украйна?
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: Ако - Ми... вече повече от 4 години гледаме какво става с Киев. Още си е украински доколкото знам, а уж твоите любимци за три дни до Берлин щяха да стигат според такива като теб. Между другото днес ли ще събаряте Запада или края на Запада се отлага за утре? Питам, защото от 100 години според вас всеки момент Запада аха да падне и все не пада...
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Значи ако Мексико правеше това с Русия, което прави Украйна, русофилите щяха да ни обясняват по цял ден, колко велика е мексиканската армия и как мачка САЩ. Иначе много обичат да се оплакват от двоен аршин, въпреки че точно те са тези, които най-често го прилагат хахаха
отговор Сигнализирай
56
Ако
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
укрите стрелят по Москва на 9-ти май, вземете си пуканки и гледайте после какво ще става с Киев...
отговор Сигнализирай
55
Берлин забрани
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: Москва призоваБерлин забрани използването на руски символи в близост до съветските паметници в града и околностите. Руските знамена, Георгиевските ленти за храброст, униформите, ордените, военните и маршовите песни, както и символите, прославящи войната на Русия срещу Украйна, включително символът Z, са забранени на територията на мемориалите в парковете "Трептов", "Тиргартен", "Шьонхолцер Хайде" и в непосредствена близост до тях.
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Украйна сложи край на Победобесието!
отговор Сигнализирай
53
Истината
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: Москва призоваВекове наред руснаците компенсират икономическата си немощ с военна сила. А когато се разбере, че и военна сила нямат компенсират нейната липса с лъжи и заплахи.
отговор Сигнализирай
52
Ха-ха-ха
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
А 23 август или 21 септември ще честват ли? Защото на първата дата е подписан договор за приятелство с нацистка Германия а на втората е проведен съвместен военен парад на германци и руснаци след подялбата на Полша в Брест, и двете събития са през 1939 година.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: Ха-ха-ха Ти се смееш, но това което cе случва в момента с Русия влизаше в плана на Путин за първата петилетка на СВO.
отговор Сигнализирай
50
Москва призова
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
служителите на чуждите посолства да напуснат Киев.
отговор Сигнализирай
Новини