BGONAIR Live

Покрай Москва монтират още над 40 кули с ПВО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 4
Ветерана от от българските ВВС генерал Радев, посъветва другарката Митрофанова да увеличат кулите на ПВО от 40 на 400 за да се гарантира безопасността на Путин.
отговор Сигнализирай
37
gorskio
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Колко много мечтаещи за атомни бомби г.лупаци имат достъп до интернет в наши дни...
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 4
До: анонимен 37 Много странно оправдание на немощна Русия.
отговор Сигнализирай
35
ВС на РФ
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
обкръжава Константиновка, а острието на атаката влиза в центъра й.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 8
До: до 30Ми който смята, че атомните глави на Русия са негодни (мокри евроатлантически сънища) да ги нападне. Много бързо ще разбере
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 10
До: анонимен 34 Да видим пък на мен САЩ за кого и какво ми напомня. Във Виетнам бой, разгром и унижение. Преди това в същото в Корея. В Никарагуа бой и унижение. В залива на Прасета в Куба направо подигравка. В Афганистан изритани от хора които в голямата си част не могат да четат и пишат. И почти всички от изброените противници на краварите са били въоръжени едва ли не с кремъклийки. А пък даже и Мерц каза преди дни, че Иран са унижили САЩ. Или той викаш е русофил!?
отговор Сигнализирай
32
до 30
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 5
Всъщност, не знам дали си се интересувал от руска разследваща журналистика, че там свобода на словото няма, но парите за поддръжка на тези 6000 глави са окрадени, а 95% от главите- тотално негодни. За разлика от САЩ, където всичко се поддържа под конец и се вижда как се гаври наред в специализираните си операции.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 4
кво да правят милите "братушки"
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 5
Русия ми напомня за една операция в Ирак. Багдад- най-охраняваният град с около 50 батареи С-300. Унизени за минути от САЩ. Същото гледахме и в Иран, прочее. Загуби- нула. Да се радва руската смешка, че Украйна няма никакво модерно оръжие от НАТО....
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 8
До: анонимен32 Много си прав. Путин е изключително балансиран и мислещ. Ако след него дойде някой като Зюганов или Жириновски, не само Украйна а и Европа я пиши бЕгала.
отговор Сигнализирай
Новини