BGONAIR Live

Покрай Москва монтират още над 40 кули с ПВО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 8
Зеления ако е умен ще пали свещи за здраве и дълголетие на Императора. Че ако дойде някой хардлайнер няма да остане много от Украйна.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 11
Зеления наркоман ще настъпе мотиката май този път. Дано Вова думне Киев с малък атом.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 6
До: Няма страшноРФ 0вча главо, разполага с над 6000 атомни бойни глави със свръх голяма мощност. Какво ли ще остане от Европа и САЩ? Ще ти кажа, нищо.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 5
И 100 кули да монтират, все тая.
отговор Сигнализирай
24
Няма страшно
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 7
Америка и Европа разполгат с над 900 самолета F-35. Ако решат куличките на джуджето ще изпопадат като домино.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 8
Русия допусна грешка, трябваше да унищожи всички военни бази в съседните страни, летищата и логистичните центрове още в самото начало, точно както Иран, сега станаха за подиграввка на тролите.
отговор Сигнализирай
22
Много
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 7
ще се изкефя ако зеления направи опит да порази Москва в деня на победата. От Киев няма да остане много.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: анонимен Не са няколко папагала, а няколко мужика от КГБ сдобили се с власт, които за власт и пари изпратиха в Украйна милиони руснаци...които да убиват, изнасилват и отвличат цивилни жени, деца и старци. И, накрая обвиняват жертвите, че бранят живота, домовете и родината си.
отговор Сигнализирай
20
Пабеда
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
Нали рашаните щяха да празнуват ден пабедъй в Киев? Какво се оказа...., че Расия е една прогнила ***.
отговор Сигнализирай
19
рафинерия бум
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
при положение ,че пво на чeбyрашките така или иначе не е достатъчно - ще има лов на рафинерии за 9ти май. И на военни летища. Ще е забавно.
отговор Сигнализирай
Новини